Gerlach Marszałek Piłsudski Rezerwa Chodu

2 950 

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

G. Gerlach jest o tyle ciekawą, rodzimą marką, że ich idea sięga dużo dalej niż tylko hobbystyczne projektowanie i następnie tworzenie zegarków. Ich myśl techniczna przede wszystkim opiera się na wspieraniu polskich inżynierów, techników i specjalistów od ergonomii oraz wzornictwa i pokazanie nam, rodakom, oraz za granicą, że możemy być dumni z wyrobu sygnowanego napisem „Made in Poland”. Fundacja G. Gerlach, ponieważ taki status ma oficjalnie marka, jest odpowiedzialna za wiele modeli dedykowanych nie tylko mężczyznom, ale także płci pięknej.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek, który widzimy na wyżej załączonych obrazach, to interesująca wariacją znanego dobrze pierwszego polskiego zegarka z komplikacją tourbillonu.
Tym razem jednak, w wersji z wygodnym wskazaniem rezerwy chodu, zegarek wyposażono w znany mechanizm grupy Seiko NE57A, o 41 godz. rezerwie. Koperta została wykonana ze stali chirurgicznej 316L, a jej rozmiar to 43×13,8 [mm]. Wodoszczelność tego zegarka sięga poziomu 100 metrów w warunkach laboratoryjnych, a bransoleta, w którą został wyposażony „Marszałek Piłsudski”, także daje nam bezpieczeństwo przy zanurzeniu zegarka czy jakimkolwiek przypadkowym kontakcie z wodą. W zestawie oferujemy oryginalny skórzany pasek w kolorze brązowym z jasnymi przeszyciami – wtedy kategorycznie zaleca się unikania sytuacji tego typu jak zachlapania.
Oraz dodatkowym sygnowanym indywidualnym nr. szklanym deklem.

Wyrób opiewa w szafirowe szkło z jednostronnym transparentnym pokryciem antyrefleksyjnym.

Warto go mieć na nadgarstku

Koperta oraz bransoleta zostały wykonane ze stali (pasek ze skóry naturalnej), a tarcza opiewa w takie same kolorystycznie indeksy „pałki” oraz wskazówki. Dominujące kolory tła na owej tarczy to biel i granat.

Nasza ocena

Gerlach Marszałek Piłsudski to wyjątkowy czasomierz, który przykuje uwagę niejednej osoby, a sam noszący może z zadowoleniem nosić pierwszy taki zegarek wyprodukowany w Polsce. Nada się on do bardziej codziennego stroju, jednak świetnie wpasuje się także pod mankiet koszuli, dzięki swojemu formalnemu charakterowi – obie funkcje użytkowe tworzą go uniwersalnym czasomierzem spod szyldu Fundacji G. Gerlach.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Szerokość koperty (mm)

43.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.