Gerlach Miś Wojtek (kwarc)

1 350 

Oferowany zegarek posiada pasek skórzany, tarczę i pierścień w kolorze niebieskim/granatowym.
Fotografia zegarka ze sklepu jest pierwszą w galerii produktu.

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Zegarek Miś Wojtek jest doskonałą realizacją pomysłu na zegarek mniejszy, niż jakikolwiek inny z kolekcji polskiej marki G.Gerlach i wiele innych z kolekcji różnych producentów.
To zegarek filigranowy, damski, dziecięcy, wakacyjny – wybór określenia należy do osoby kupującej i do osoby go noszącej.
Pomimo swojej filigranowości, ten zegarek doskonale pasuje do wielu nieoficjalnych stylizacji.

Informacje o marce G.Gerlach i zegarku MIŚ WOJTEK poniżej…

Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine, MiśWojtek. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek MIŚ WOJTEK to bardzo ciekawy projekt zegarka dla osób z mniejszym nadgarstkiem, chcących posiadać zegarek elektroniczny.
MIŚ WOJTEK – to trochę zabawny zegarek – tak jak na pewno zabawnym żołnierzem w Wojsku Polskim był sam MIS WOJTEK.

Dobrze, że ten zapisany w historii Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie żołnierz, podobnie jak wiele innych osób i wyjątkowych obiektów doczekał się swojego zegarka w ofercie marki G.Gerlach.

Warto go mieć na nadgarstku…

I tak powstał zatem model MIŚ WOJTEK, który przy swoich małych gabarytach spełnia wymogi wielu potencjalnych kupujących.

Nasza ocena…

Doskonały pomysł na stworzenie zegarka MIŚ WOJTEK, przerodził się w nieszablonowy wyrób, który zachwyca swoją prostotą, przy okazji przypominając niezwykłą postać historyczną, jaką na pewno był Miś Wojtek.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Obrotowy pierścień nurkowy

Szerokość koperty (mm)

38.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.