Gerlach Navigator MK 3 GMT

2 100 

Nowa wersja zegarka Dywizjon 303. Niższa cena dotyczyła poprzedniej wersji tego modelu.

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Gerlach Navigator MK 3 GMT, to kolejna nowość na rok 2024 z serii zegarków o pomniejszonej kopercie – o które fani marki tak dopytywali. Zegarek ten będzie bardzo dobrym wyborem dla osoby poszukującej czytelnego modelu o klasycznej elegancji i rozsądnym rozmiarze koperty.

Warto go mieć na nadgarstku…

Zegarek Gerlach Navigator MK 3 GMT to kolejny w rodzinie Gerlach model z serii morskich. O znakomitej czytelności tarczy, która jest grafitowa, I pięknie komponuje się z pomarańczowymi wskazówkami. Zegarek ten poza tradycyjnymi wskazaniami godzin oraz daty, wyposażono w moduł GMT. Dzięki niemu możemy mieć aktualne wskazanie godziny w innej strefie czasowej. Które realizowane jest dzięki dodatkowej wskazówce, a odczytywane z wewnętrznego pierścienia z oznaczeniami godzin. To co wyróżnia ten zegarek na tle konkurencji to wspomniany rozmiar koperty, 39mm w której udało zmieścić się mechanizm o dodatkowych wskazaniach. Daje to szanse osobom z węższym przegubem na zakup ciekawego modelu.

Nasza ocena…

Navigator MK 3 GMT to znakomite narzędzie, dla osób które często podróżują i chcą mieć wskazanie drugiej strefy czasowej. Modna kolorystyka i niewielkie rozmiary sprawiają że zegarek ten może mieć szerszy odbiór co do tej pory mogło być problemem.

 

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe, Szafirowe sferyczne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

GMT-moduł drugiej strefy czasowej

Szerokość koperty (mm)

39.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.