Gerlach ORP ORZEŁ

1 950 

Brak w magazynie

G. Gerlach przyzwyczaił nas do tworzenia swoich zegarków będących niejako pomnikami upamiętniającymi określone „wytwory” polskiej myśli technicznej. Jest to założenie niebywale słuszne i stało się niejako znakiem firmowym marki. Poszczególne projekty nawiązują do wielkich osiągnięć, z których my Polacy powinniśmy być dumni.
Wszystkie projekty zegarkowe, powstają z inicjatywy i pomysłu założycieli firmy. Natomiast elementy w postaci kopert oraz tarcz, wskazówek i mechanizmów pochodzą od zewnętrznych profesjonalnych i solidnych dostawców.

Warto go mieć na nadgarstku…

Gerlach ORP ORZEŁ potrafi zaskoczyć swoim wyglądem i funkcjonalnością użytkowania. Szafirowe szkło przyda się zawsze, a mechanizm z automatycznym naciągiem (automat) nawet odłożony na dłuższy czas będzie gotów do pracy po założeniu na rękę.
Wysoka wodoszczelność ze względu na pasek nie jest potrzebna do pływania, ale zabezpiecza zegarek przed pyłem i kurzem, co gwarantuje dłuższy czas bezawaryjnego użytkowania.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Gerlach ORP ORZEŁ to doskonały zegarek o sportowej stylistyce. Masywna koperta, solidny skórzany pasek i bardzo ciekawa tarcza. Świetny towarzysz wakacyjny, ale też ciekawy do stroju casualowego i sportowego. Gerlach ORP ORZEŁ swoim wyglądem wzbudzi zaciekawienie niejednej osoby zwracającej uwagę na zegarki.

Nasza ocena…

Atrakcyjny wizualnie, ze względu na unikatowy kolor tarczy zegarek. Sportowy styl który nawiązuje stylistyką do klasycznych „pilotów” przypadnie do gustu wielbicielom tego trendu. W galerii jest on przedstawiony w towarzystwie innych zegarków marki Gerlach. Zaznaczony strzałką. Podane na zdjęciu ceny są aktualne na dzień 25.03. 2020 Kolor paska może różnić się o przedstawionego na zdjęciu. W razie pytań odnośnie wersji kolorystycznej, prosimy o kontakt z Nami:

info@zegarki.info.pl

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, opakowanie i wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub faktura sprzedaży.

 

 

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

200 m/ 20 ATM

Funkcje

brak

Szerokość koperty (mm)

45.0

Grubość koperty (mm)

13.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.