Gerlach Pilot Automatyczny Zielony

1 950 

Brak w magazynie

Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Gerlach Pilot Automatyczny Zielony to jedna z najnowszych propozycji producenta typowy zegarek o przeznaczeniu dla pilotów. Czytelność tarczy oraz wskazań jest właściwa dla tego typu propozycji. Znakomite proporcje oraz mechanizm w połączeniu z różnorodnościom wersji kolorystycznych sprawiają że to zegarek dla niemal każdego faceta lubiącego sportowe referencje tego polskiego producenta.

Warto go mieć na nadgarstku…

Zegarki z pod znaku Gerlach, zawsze cechuje świetna jakość wykonania i piękne kolory tarcz. Znakomitym przykładem tego jest Gerlach Pilot Automatyczny Zielony nowa propozycja to pilot model o stalowej kopercie w rozm. 43mm i szczelności 100 metrów. Cechą szczególną jest atrakcyjna tarcza w kolorze metalicznej zieleni z logiem frontu samolotu. Szkieletowymi wskazówkami gdzie sekundowa ma oryginalny żółty kolor który pięknie kontrastuje z tarczą. W dolnej części  znajdziemy logo producenta z oznaczeniem klasy szczelności. Oznaczenia godzin w białym kolorze naniesione na tarczę są czytelne i realizowane przez cyfry arabskie. Koperta to klasyczna konstrukcja zegarka tego typu z dużą koronką dla wygody regulacji w rękawiczkach. Szkło tradycyjnie szafirowe, wysokiej jakości z powłoka antyrefleksyjną. Zegarek posiada mechanizm z automatycznym, wygodnym naciągiem  Seagull ST1902 który znany jest z innych projektów i świetnie się spisuje. Model oferowany jest z wygodnym paskiem skórzanym o fakturze aligatora wykonanym ze skóry cielęcej. Posiada atrakcyjne białe przeszycie.

Nasza ocena…

Gerlach Pilot Automatyczny Zielony to ciekawa alternatywa dla zegarków mechanicznych, czytelny o atrakcyjnej stylistyce i kolorystyce może podobać się wielbicielom sportowego stylu jak i oczywiście osobom lubiącym tego typu modele. Więcej o „Pilotach” marki Gerlach znajdziemy pod linkiem: https://odczasudoczasu.pl/2020/09/przedpremierowy-pokaz-zegarkow-pilot-marki-g-gerlach/

 

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.