Longines La Grande Classique L4.755.2.32.2

5 120 

zegarek wypożyczony do galerii

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Każdy producent w swojej ofercie posiada prawdziwe bestselery, ikony które są symbolem i kojarzą się właśnie z konkretnym brandem. Nie inaczej jest z Longines i jego Longines La Grande Classique L4.755.2.32.2, który to model od dziesięcioleci jest w ofercie i przechodzi metamorfozy. Jedno się nie zmienia płaska koperta oraz specyficznie montowana bransoletka lub pasek które są synonimem elegancji i wyczucia smaku.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Koperta o podstawowej klasie szczelności 30 metrów (3atm) to symfonia smaku i wyrafinowanego piękna. Wąska luneta koperty Longines La Grande Classique L4.755.2.32.2 skrywa pod cieniutką taflą profilowanego szafirowego szkła tarczę w złotym kolorze przyozdobioną jedynie w proste czarne indeksy. Klasyka która nigdy się nie nudzi napędzana jest przez wydajny szwajcarski mechanizm kwarcowy L420 zasilany baterią. Czarny lakierowany pasek o specyficznym mocowaniu z uszami koperty poza oczywistym przeznaczeniem stanowi element ozdobny. Który doskonale wpływa na komfort użytkowania.

Nasza ocena…

Finezyjny i delikatny, zawsze modny Longines La Grande Classique L4.755.2.32.2 dla eleganckich panów chcących podkreślić swą oryginalność i uwielbienie do ponadczasowej mody. Przy okazji zwracających uwagę na znakomitą jakość i bogatą historię marki Longines, której ufają i która jest dla nich istotna.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

243m/ 24 ATM

Funkcje

brak

Szerokość koperty (mm)

36.0

Grubość koperty (mm)

4.5

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.