Maurice Lacroix Eliros EL1094-SS001-110-1

3 200 

Brak w magazynie

Zegarki z linii damskiej Eliros charakteryzują się prostotą, elegancją i ponadczasowym wzornictwem. Kolekcja przeznaczona dla Pań posiada w ofercie modele na paskach skórzanych jak i bransoletach. Różne wersje kolorystyczne w tym również modele pozłacane w różowym pozłoceniu metodą PVD. Bogatsze wersje kolekcji Eliros zostały ozdobione w diamenty na tarczy i obudowie.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Maurice Lacroix Eliros EL1094-SS001-110-1 to zegarek posiadający stalową srebrzystą obudowę połączoną ze skórzanym paskiem. Średnica wykonanej ze stali szlachetnej koperty wynosi 30 milimetry. Posiada ona szafirowe szkło i wodoszczelność określoną na 50 m.
Kolorystyka zegarka jest bardzo klasyczna, biała tarcza na skórzanym brązowym pasku wygląda bardzo elegancko i klasycznie. Nakładane indexy i wskazówki w kolorze srebrnym tworzą idealną całość.
Zegarek wyposażono w bardzo funkcjonalny i niezawodny Szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda z datownikiem z sygnalizacją końca użycia baterii.

Warto go mieć na nadgarstku

Model Maurice Lacroix Eliros EL1094-SS001-110-1  na pewno będzie wyróżniającym się elementem stroju codziennego czy wizytowego.
Bardzo ważną wskazówką przy jego użytkowaniu jest na pewno konieczność dopasowania kolorystycznego pozostałych elementów biżuterii i stroju.

Nasza ocena

Jest to idealna oferta dla Pań które lubią zegarki proste. Maurice Lacroix Eliros EL1094-SS001-110-1 jest bardzo klasyczny i na pewno spełni funkcje w codziennym użytkowaniu zegarka w pracy i poza nią.
Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy
Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Każdy z nich posiada gwarancję producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

30.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.