Maurice Lacroix Masterpiece Moon Retrograde MP6588-SS001-131-1

21 530 

Brak w magazynie

Kolekcja Masterpiece, to perła w koronie w ofercie Maurice Lacroix. Wszystkie modele z rodziny posiadają unikalne własne – (manufakturowe) mechanizmy przez co ich wartość zyskuje na prestiżu. Dodatkowo wzbogacone przez różnorakie nieraz nietypowe komplikacje, mechanizmy były wielokrotnie nagradzane w przeróżnych światowych konkursach, również za design.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Maurice Lacroix Masterpiece Moon Retrograde MP6588-SS001-131-1, to unikatowy elegancki model. Jego bogato zdobiona tarcza przykuwa uwagę, również przez zastosowane komplikacje i wskazania typu retrograde. Rozbudowana funkcja kalendarza na osobnych polach oraz wskaźnik rezerwy chodu, realizowany za pomocą autonomicznych niebieskich wskazówek to poezja smaku i stylu. Dodatkowe duże wskazanie faz księżyca jest wisienką na torcie tego manufakturowego dzieła mikro mechaniki.

Warto go mieć na nadgarstku…

Maurice Lacroix Masterpiece Moon Retrograde MP6588-SS001-131-1, Model ten ma rozmiar 43mm i szczelność 50 metrów. Tarcza w kolorze stalowo srebrnym z fioletowymi elementami podkreśla indywidualny i bardzo elegancki charakter referencji. Dodatek w postaci paska z aligatora w czarnym klasycznym kolorze oraz spodnie szafirowe szkło dekla świadczą o prestiżu wyrobu. ML 192 to serce które napędza ten zegarek, mechanizm o tym oznaczeniu został stworzony specjalnie na potrzeby tego projektu. Za przykład jak bardzo jest on zaawansowany może świadczyć liczba kamieni łożyskujących w ilości 59.

Nasza ocena…

Prestiżowy, zaawansowany, nie tuzinkowy. Pod każdym względem model ten zaskakuje i wyznacza standardy w projektowaniu luksusowych szwajcarskich modeli zegarków dla ludzi wyjątkowych. Taki właśnie jest Maurice Lacroix Masterpiece Moon Retrograde MP6588-SS001-131-1.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Wskazanie fazy księżyca, Wskaźnik dnia tygodnia, Wskaźnik rezerwy chodu

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

13.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.