ORIS Aquis GMT Date 01 798 7754 4135-07 4 24 65EB

9 490 

Brak w magazynie

Zegarki Oris produkowane są w Hoelstein od roku 1904, kiedy to powstała firma Oris. Aktualne motto przyświecające aktywnością firmy Oris brzmi: „Go your own way” (podążaj swoją własną drogą).
Jeszcze do niedawno królowało hasło „Prawdziwe zegarki dla prawdziwych ludzi”, które było, przyjętym przez całą branżę zegarkową w Szwajcarii wskazaniem na zegarki oryginalne.
Dla tej znanej z produkcji doskonałych czasomierzy przedstawione powyżej hasła są potwierdzeniem ukierunkowania marki, jako producenta zegarków dedykowanych dla rożnych grup potencjalnych klientów.
Kolekcję swoich zegarków, ta marka z kraju Helwetów dzieli na cztery różne światy – awiacji, sportów wodnych, sportów motorowych i kultury.
Cechą charakterystyczną i dobrze rozpoznawalną
wszystkich modeli zegarków marki Oris jest czerwony
kolor wahnika automatycznego naciągu sprężyny,
który w większości modeli jest widoczny przez
transparentny dekiel zegarka.

Warto go mieć na nadgarstku

Zegarek mechaniczny z automatycznym naciągiem (cztery wskazówki), dzięki któremu precyzyjnie odmierzymy upływ czasu.
Datownik umieszczono na godzinie trzeciej.
Obrotowy pierścień nurkowy z skalą minutową wykonany z ceramiki.
Na tarczy odnajdziemy wskazanie drugiej strefy czasowej po przez osobną wskazówkę. Skala godzinowa została umieszczona w wewnętrznej części tarczy.
Koperta wykonana ze stali szlachetnej (316L).
Tarcze chroni szkło szafirowe z antyrefleksem.
Wodoszczelność sięga poziomu 300m (30 ATM), co daje nam gwarancję, że mechanizm nie ulegnie żadnej usterce przy zanurzeniu.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

ORIS Aquis GMT Date 01 798 7754 4135-07 8 24 05PEB to z pewnością wyjątkowa propozycja od marki ORIS z myślą o mężczyznach, którzy cenią sobie kunszt firmy a za razem są miłośnikami nurkowania. ORIS Aquis GMT Date 01 798 7754 4135-07 8 24 05PEB  pracuje w oparciu o manufakturowy mechanizm Oris 798, którego rezerwa chodu sięga 42 godzin. W zegarku po przez zastosowanie kontrastowej kolorystyki tarczy, czytelność jest na najwyższym poziomie. Model wyposażono również w datownik na godzinie trzeciej co daje użytkownikowi pełną wygodę w odczytaniu bieżącej daty. Wskazówki zostały wypełnione świecącą w ciemnościach masą Super LumiNova. Wskazanie drugiej strefy czasowej umożliwia nam osobna wskazówka, która wskazuje daną godzinę po wewnętrznej skali czasowej na tarczy. Nie możemy tutaj zapomnieć również o wodoszczelności na poziomie 300m (30 ATM) – dzięki której posiadacz zegarka nie powinien martwić się o uszkodzenie mechanizmu przy zanurzeniu. Dodatkową szczelność zapewnia nam zakręcony, przeszklony dekiel i zakręcana koronka.

Nasza ocena

ORIS Aquis GMT Date 01 798 7754 4135-07 8 24 05PEB to idealna propozycja dla mężczyzn, którzy potrzebują dokładnego, nurkowego zegarka. Jest to wyśmienity model z doprecyzowanymi aspektami wizualnymi jak i mechanicznymi. Manufakturowy mechanizm Oris 798 zapewnia nam aż 42 godzinną rezerwę nieustannej pracy, a wysoka wodoszczelność sprawia, że nie ma lepszego zegarka, który może trafić na nadgarstku pod wodę. Jest to również świetny pomysł na prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Gumowy

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik, Obrotowy pierścień nurkowy wykonany z ceramiki, Wskazanie drugiej strefy czasowej

Szerokość koperty (mm)

43.5

Grubość koperty (mm)

12.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.