ORIS Divers Sixty Five Bronze Bezel 01 733 7707 4355-07 8 20 17

8 790 

Brak w magazynie

Zegarki Oris produkowane są w Hoelstein od roku 1904, kiedy to powstała firma Oris. Aktualne motto przyświecające aktywnością firmy Oris brzmi: „Go your own way” (podążaj swoją własną drogą).
Jeszcze do niedawno królowało hasło „Prawdziwe zegarki dla prawdziwych ludzi”, które było, przyjętym przez całą branżę zegarkową w Szwajcarii wskazaniem na zegarki oryginalne.
Dla tej znanej z produkcji doskonałych czasomierzy przedstawione powyżej hasła są potwierdzeniem ukierunkowania marki, jako producenta zegarków dedykowanych dla rożnych grup potencjalnych klientów.
Kolekcję swoich zegarków, ta marka z kraju Helwetów dzieli na cztery różne światy – awiacji, sportów wodnych, sportów motorowych i kultury.
Cechą charakterystyczną i dobrze rozpoznawalną
wszystkich modeli zegarków marki Oris jest czerwony
kolor wahnika automatycznego naciągu sprężyny,
który w większości modeli jest widoczny przez
transparentny dekiel zegarka.

Warto go miec na nadgarstku

Zegarek mechaniczny z automatycznym naciągiem (trzy wskazówki), dzięki któremu precyzyjnie odmierzymy upływ czasu.
Datownik umieszczono na godzinie szóstej.
Obrotowy pierścień nurkowy ze skalą minutową wykonany z brązu.
Koperta jak i bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej (316L), natomiast w bransolecie znajdziemy również elementy brązu.
Tarcze chroni szkło szafirowe z antyrefleksem.
Wodoszczelność sięga poziomu 100m (10 ATM), co daje nam gwarancję, że mechanizm nie ulegnie żadnej usterce przy zanurzeniu.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

ORIS Divers Sixty Five Bronze Bezel 01 733 7707 4355-07 8 20 17 to z pewnością wyjątkowa propozycja od marki ORIS z myślą o mężczyznach, którzy cenią sobie kunszt firmy a za razem są miłośnikami sportów wodnych i starej stylistyki. Oris Divers Sixty-Five to odrodzenie kultowego zegarka nurkowego, który po raz pierwszy pojawił się w kolekcji Oris 50 lat temu. Nowy Oris Divers Sixty-Five przypomina wyglądem retro oryginał z lat 60., ale został zmodernizowany przy użyciu technik zegarmistrzowskich XXI wieku. W tym modelu zastosowano elementy wykonane z brązu, które dodają elegancji w tym sportowym wydaniu. Co ciekawe, brąz z czasem utlenia się, przez co na zegarku zaobserwujemy jego starzenie się. Zegarek pracuje w oparciu o manufakturowy mechanizm Oris 733, którego rezerwa chodu sięga 38 godzin. W zegarku po przez zastosowanie kontrastowej kolorystyki tarczy, czytelność jest na najwyższym poziomie. Model wyposażono również w datownik na godzinie szóstej co daje użytkownikowi pełną wygodę w odczytaniu bieżącej daty. Wskazówki zostały wypełnione świecącą w ciemnościach masą Super LumiNova.
Nie możemy tutaj zapomnieć również o wodoszczelności na poziomie 100m (10 ATM) – dzięki której posiadacz zegarka nie powinien martwić się o uszkodzenie mechanizmu przy zanurzeniu.

Nasza ocena

ORIS Divers Sixty Five Bronze Bezel 01 733 7707 4355-07 8 20 17 to idealna propozycja dla mężczyzn, którzy potrzebują dokładnego, nurkowego zegarka. Jest to wyśmienity model z doprecyzowanymi aspektami wizualnymi jak i mechanicznymi. Manufakturowy mechanizm ORIS 733 zapewnia nam aż 38 godzinną rezerwę nieustannej pracy, a wysoka wodoszczelność sprawia, że nie ma lepszego zegarka, który może trafić na nadgarstku pod wodę. ORIS Divers Sixty Five Bronze Bezel 01 733 7707 4355-07 8 20 17 to również świetny pomysł na prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna, Brąz

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik, Obrotowy pierścień nurkowy

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

12.8

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.