Skagen Aaren SKW6511

Original price was: 449 zł.Current price is: 224 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Skagen są potwierdzeniem niezwykłej prawdy obecnej w powtarzanym sloganie o wybitnych dokonaniach osób przy ich do swoich źródeł. Przedstawiając się firma Skagen  przekazuje, iż już od ponad 30 lat jej zegarki są kwintesencją duńskiego stylu i duńskiej kultury. Teraz dzięki ugruntowanej pozycji na rynku jest ona jeszcze bardziej duńska niż kiedykolwiek przedtem. Od wybrzeży i najbardziej na północ wysuniętego miasta Skagen, przez architekturę prowincji i wyjątkowe miasta których kwintesencją jest Kopenhaga, zbierany jest duch regionu, który jest inspiracją do tworzonych zegarków. To ta twórcza energia napędza projekty marki, projekty zegarków i biżuterii przez dziesięciolecia i inspiruje projektantów marki  do odkrywania duńskiego ducha marki na nowo – do przedefiniowania tego nowoczesnego stylu. Jest to też swego rodzaju zabawa z pojawiającymi się nowymi trendami mody, to swego rodzaju podróż –  projektowanie z myślą o przyszłości.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Skagen Aaren SKW6511To nowa Lina marki Skagen – inspirowana kolorowymi fasadami kamienic nabrzeżnych w Kopenhadze. Lekkość, nowoczesność, bezpretensjonalność – kwintesencja stylu Skandynawskiego, a do tego mocna gama kolorystyczna. Do wyboru do koloru :). To nie wszystko – koperta wykonana z aluminium, co daje możliwość nadania koloru metodą anodowania, co z kolei powoduje nieścieralną warstwę koloru, niesamowicie miękki i przyjemny w dotyku pasek wykonano z wysokiej jakości tworzywa.

Warto go mieć na nadgarstku…

Koperta modelu Skagen Aaren SKW6511 ma rozmiar 41 mm i podstawową szczelność na poziomie 30 metrów. W tym konkretnie wydaniu posiada atrakcyjny pomarańczowy kolor który sprawia ze będzie to doskonały model typu unisex. Tarcza ma wszystkie oznaczenia w postaci cyfr arabskich dodatkowo posiada komplikacje małej sekundy. Całość projektu odznacza się dużą czytelnością. Mineralne szkło to standard w modelach Skagen który znalazł zastosowanie również i tu. Zegarek ten zasila znany i ceniony japoński mechanizm na baterię. Na uwagę zasługuje bardzo wygodny i miękki pasek z silikonu który podkreśla lekkość całej konstrukcji jest on w kolorze koperty.

Nasza ocena…

Skagen Aaren SKW6511 to model na co dzień o zabawnym wzorze, piękny kolor znajdzie wielbicieli u obojga płci. Docenią go osoby którym zależy na lekkości i finezji.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Tak, jak wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie tak i ten jest fabrycznie nowy, posiada gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Aluminium

Pasek

Tworzywo sztuczne

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Szerokość koperty (mm)

41.0

Grubość koperty (mm)

9.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.