Skagen Freja 358SSSBD

247 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

SKU: SK-358SSSBD-000000 Kategorie: , , , Tag:

Zegarki Skagen są potwierdzeniem niezwykłej prawdy obecnej w powtarzanym sloganie o wybitnych dokonaniach osób przy ich powrocie do swoich źródeł. Przedstawiając się firma Skagen  przekazuje, iż już od ponad 30 lat jej zegarki są kwintesencją duńskiego stylu i duńskiej kultury. Teraz dzięki ugruntowanej pozycji na rynku jest ona jeszcze bardziej duńska niż kiedykolwiek przedtem. Od wybrzeży i najbardziej na północ wysuniętego miasta Skagen, przez architekturę prowincji i wyjątkowe miasta których kwintesencją jest Kopenhaga, zbierany jest duch regionu, który jest inspiracją do tworzonych zegarków. To ta twórcza energia napędza projekty marki, projekty zegarków i biżuterii przez dziesięciolecia i inspiruje projektantów marki  do odkrywania duńskiego ducha marki na nowo – do przedefiniowania tego nowoczesnego stylu. Jest to też swego rodzaju zabawa z pojawiającymi się nowymi trendami mody, to swego rodzaju podróż –  projektowanie z myślą o przyszłości.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Skagen Freja 358SSSBD to bardzo tradycyjny wzór dla kolekcji Skagen. Zastosowanie płaskiego szkła ze specyficzna ramką spotkamy w wielu modelach. W tym jest ona w czarnym kolorze. Wygodna i modna stalowa bransoleta mesh jest inspiracją i kwintesencją prostego designu skandynawskiego.

Warto go mieć na nadgarstku…

Model Skagen Freja 358SSSBD to połączenie czystej stali oraz szkła. Koperta posiada atrakcyjne połączenie z uszami co daje całość, która przechodzi prosto i płynnie do bransolety. To bardzo ciekawe połączenie stanowi przykład harmonii z jaką Skagen produkuje swoje zegarki. Zegarek posiada kopertę w rozm. 26 mm oraz szczelność na poziomie podstawowych 30 metrów. Tarcza jest w kolorze czarnym. Zamiast indeksów znajdziemy 12 kryształów Svarowskiego, wskazówki są srebrne i klasycznie proste. Szkło płaskie mineralne, bransoleta mesh jest stalowa posiada łatwą regulację. Standardowo mechanizm od japońskiego producenta Miyota-Citizen zasilany baterią, gwarantuje dokładność i bezawaryjność.

Nasza ocena…

Tradycyjny wzór Skagen Freja 358SSSBD który zachwyci wszystkie Panie, doskonale znana stylistyka w lekkim wydaniu.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Tak, jak wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie tak i ten  jest fabrycznie nowy, posiada gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Cyrkonie na tarczy zegarka

Szerokość koperty (mm)

26.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Bransoleta

Stal szlachetna

Gwarancja

dożywotnia

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.