Vostok Europe ROCKET N1 Radio Room 2426-2254191

Original price was: 1 350 zł.Current price is: 1 215 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Vostok Europe wyrosły na współpracy z poradziecką fabryką zegarków Wostok i w pierwszych swych kolekcjach nawiązywały do niemilitarnych dokonań Związku Radzieckiego. Dziś zegarki tej litewskiej marki piszą swoją własną historię, w swoich wyrobach coraz częściej nawiązując do obecnych dokonań osób i zespołów wspieranych przez firmą z Wilna. Te współczesne odwołania widać szczególnie dla edycji specjalnych, które są swego rodzaju hołdem dla niezwykłych, wspieranych przez markę Vostok Europe osób. Sukces rynkowy marki Vostok Europe wynika także z wysokiej jakości technicznej wykonania, niezawodności działania, ale przede wszystkim z nietuzinkowej stylistyki, a co za tym idzie z atrakcyjności wzorów. Sukces rynkowy marki Vostok Europe jest widoczny także poprzez nasze, polskie sklepy. Zegarki Vostok Europe są podzielona na następujące linie wzornicze:
Undine, Ekranoplan, Energia – 2, Almaz, Lunokhod – 2, Anchar, N1 Rocket, Expedition, North Pole – 1, GAZ – 14 Limousine, World Timer W ofercie mamy też następujące specjalne edycje zegarków: BIG Z Zydrunas Savickas, Pilot Jurgis Kairys, Benediktas Vanagas, Scott Free Racing.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Rakieta N1 to radziecki projekt, rakiet samonośnych mających wynosić kosmonautów na księżyc. Niestety był to pomysł który nigdy nie został zrealizowany. Nie przeszkodziło to aby Vostok Europe zaprojektował model Vostok Europe ROCKET N1 Radio Room 2426-2254191 który w odróżnieniu od pomysłu radzieckich inżynierów jest udał się w 100 % i został sukcesem sprzedażowym.

Warto go mieć na nadgarstku…

Ciekawy wygląd Vostok Europe ROCKET N1 Radio Room 2426-2254191 przypomina zegarki typu „pilot” masywna koperta w rozm. 46mm to cos do czego Vostok Europe już nas przyzwyczaił, podobnie jak wysoka szczelność 200 metrów. Koperta została wykonana w technologii PVD, pokryta czarną powłoką. Oktagonalna luneta (pierścień obrotowy) jest w tym samym kolorze naniesiono na nią skale 24 godzinną co jest ciekawym rozwiązaniem które nie wprowadza zbędnego zamieszania na samej tarczy. A jest ona ciemno granatowa z oryginalnym wzorem, niebieskich fal sonaru radiowego. Z racji zastosowania komplikacji 24 godzinnej nie zabrakło dodatkowej wskazówki która wyróżnia się na tle innych barwą. Indeksy są czytelne o białej barwie, całość sprawia bardzo atrakcyjne wrażenie i kusi czytelnością wskazań. Szkło mineralne właściwe dla tego typu referencji. Za mechanizm posłużył automatyczny werk opracowany specjalnie dla Vostok Europe o oznaczeniu Vostok 2426, co można uznać niemal za mechanizm in housowy. Pasek w tym modelu jest w kolorze czarnym, specjalnie pasowany do uszu koperty, z granatowa niciom i atrakcyjnym profilowanym wzorem.

Nasza ocena…

Vostok Europe ROCKET N1 Radio Room 2426-2254191znakomity przykład sportowego modelu, zegarek o ciekawej kolorystyce będzie dobrym wyborem dla osób lubiących masywne zegarki na bransolecie z nie typowymi rozwiązaniami technicznymi.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

 

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

200 m/ 20 ATM

Funkcje

Datownik,Wskazanie drugiej strefy czasowej

Szerokość koperty (mm)

46.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.