Zeppelin 100 Jahre 7618M-1 Automatik

7 195 

Brak w magazynie

Swoją nazwą zegarki Zeppelin nawiązują do wielkiego pioniera lotnictwa, którego dokonania zrewolucjonizowały światową komunikację podniebną na samym początku XX wieku. Jest nim Ferdynand hrabia Zeppelin, konstruktor legendarnych sterowców „Zeppelin” projektowanych i produkowanych w Friedrichshafen w Niemczech. Największym atutem marki Zeppelin powodującym zwracanie uwagi na jej wyroby przez klientów i potencjalnych kupujących jest niezwykła stylistyka jej zegarków. Klasyczne, „oldskulowe” wzornictwo pomieszane z nowoczesnymi, odważnymi liniami dało nowe, nietypowe dla branży i chętnie kupowane modele zegarków.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Zeppelin 100 Jahre 7618M-1 Automatik zawiera mechanizm z naciągiem automatycznym (sześć wskazówek), dzięki któremu precyzyjnie odmierzymy upływ czasu.
Datownik został umieszczony przy indeksie godziny czwartej.
Zegarek wyposażono w stoper.
Na tarczy znajdziemy tachometr oraz telemetr.
Koperta jak i bransoleta typu mesh, została wykonana ze stali szlachetnej (316L).
Wodoszczelność sięga poziomu 50m (5 ATM), przez co nie powinniśmy obawiać się o usterkę przy zanurzeniu zegarka.

Warto go mieć na nadgarstku

Jest to zegarek pochodzący z limitowanej edycji, który został wydany z okazji setnej rocznicy powstania tej słynnej firmy aeronautycznej. Ciekawa jest tarcza w białym kolorze, na której znajdziemy czarne indeksy. Mając styczność z taką kolorystyką, producent zadbał o wyższy poziom czytelności w modelu Zeppelin 100 Jahre 7618M-1 Automatik pomimo tak wielu wskazań. Datownik został umieszczony przy indeksie godziny czwartej – można rzec, że w dość nietypowym miejscu ze względu jak często stosowane jest umiejscowienie na godzinie trzeciej. Patrząc na zegarek, odnajdziemy subtarcze, które odpowiadają funkcji stopera. Wokół całości znajdziemy tachometr oraz telemetr. Nie możemy tutaj zapomnieć również o wodoszczelności na poziomie 50m (5 ATM) – nie miejcie obaw przy zanurzaniu zegarka czy przy przypadkowym kontakcie z wodą. Zegarek z pewnością da sobie radę.

Nasza ocena

Zeppelin 100 Jahre 7618M-1 Automatik to idealna propozycja dla osób poszukujących zegarka typu pilot oraz dla tych, którzy są koneserami limitowanych edycji. Zegarek świetnie się sprawdzi na co dzień. Z pewnością jest to również świetny pomysł na prezent, który wywoła uśmiech na twarzy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna, typu mesh

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Stoper, Tachometr, Telemetr

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

16.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.