Zeppelin LZ126 Los Angeles 7614-1

Original price was: 1 265 zł.Current price is: 885 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Swoją nazwą zegarki Zeppelin nawiązują do wielkiego pioniera lotnictwa, którego dokonania zrewolucjonizowały światową komunikację podniebną na samym początku XX wieku. Jest nim Ferdynand hrabia Zeppelin, konstruktor legendarnych sterowców „Zeppelin” projektowanych i produkowanych w Friedrichshafen w Niemczech. Największym atutem marki Zeppelin powodującym zwracanie uwagi na jej wyroby przez klientów i potencjalnych kupujących jest niezwykła stylistyka jej zegarków. Klasyczne, „oldskulowe” wzornictwo pomieszane z nowoczesnymi, odważnymi liniami dało nowe, nietypowe dla branży i chętnie kupowane modele zegarków.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

W modelu Zeppelin LZ126 Los Angeles 7614-1 zastosowano mechanizm elektroniczno-kwarcowy (pięć wskazówek), dzięki któremu precyzyjnie odmierzymy upływ czasu.
Datownik został umieszczony przy indeksie godziny piątej.
Zegarek wyposażono w stoper.
Wokół tarczy znajdziemy tachometr.
Koperta została wykonana ze stali szlachetnej (316L).
Całość uzupełnia elegancki, brązowy pasek z białym przeszyciem.
Wodoszczelność sięga poziomu 50m (5 ATM), przez co nie powinniśmy obawiać się o usterkę przy zanurzeniu zegarka.

Warto go mieć na nadgarstku

Zeppelin LZ126 Los Angeles 7614-1 to elegancki zegarek typu pilot, którego styl możemy określić jako utrzymany w konwencji ‘starej szkoły’. Ciekawa tarcza w białym kolorze, na której znajdziemy czarne indeksy oraz wskazania w czerwono-niebieskiej kolorystyce. Mając styczność z taką kolorystyką, producent zadbał o czytelność na tarczy przy tak wielu wskazaniach, które widzimy. Datownik został umieszczony przy indeksie godziny piątej, można rzec że w dość nietypowym miejscu ze względu jak często stosowane jest umiejscowienie na godzinie trzeciej. Dwie subtarcze, jakie widzimy na godzinie dziewiątej oraz trzeciej, odpowiadają funkcjom stopera. Najważniejsza funkcja, jaką jest tachometr w takim typu zegarkach, umieszczono wokół całej tarczy ze wskazaniami w białej oraz brązowej kolorystyce. Nie możemy tutaj zapomnieć również o wodoszczelności na poziomie 50m (5 ATM) – nie miejcie obaw przy zanurzaniu zegarka czy przy przypadkowym kontakcie z wodą. Zegarek z pewnością da sobie radę.

Nasza ocena

Zeppelin LZ126 Los Angeles 7614-1 to idealna propozycja dla osób poszukujących eleganckiego zegarka typu pilot, w mocno oryginalnym wydaniu. Zegarek świetnie się sprawdzi na co dzień oraz przy poważniejszej okazji. Z pewnością jest to również świetny pomysł na prezent, który wywoła uśmiech na twarzy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

12.0

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Stoper, Tachometr

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.