Nurkowe modele z firmy Balticus - Helmet Black i Pepsi
Nurkowe modele z firmy Balticus – Helmet Black i Pepsi
11 kwietnia 2017
Gratka dla kolekcjonerów - Xicorr - F125p Akropolis Limited Edition
Gratka dla kolekcjonerów – Xicorr – F125p Akropolis Limited Edition
18 kwietnia 2017

Vostok Europe i Obaku na BaselWorld 2017

Vostok Europe i Obaku na BaselWorld 2017

Targi BaselWorld 2017 za Nami a my jeszcze żyjemy nimi i czekamy na dostawy “świeżutkich”- targowych zegarków. W najbliższym czasie pojawią się u nas nowości, które zamówiliśmy właśnie w Bazylei. Dziś przybliżymy Wam zdjęciowo i filmowo jak wyglądały stoiska firm, które mamy w swojej ofercie, a których dystrybutorem jest firma Poljot Euro-Vostok Europe oraz Obaku.

Vostok Europe gościł nas w Bazylei

Vostok Europe- każdego roku zaskakuje nas czymś nowym. W tym roku kontynuują rozwój modeli wykonanych z brązu. Ekspozycja zegarków w tym roku również nawiązywała do nowych modeli i była wykonana w kolorystyce brązu. Przedstawiamy Wam zdjęcia i udostępniamy link do filmiku z oficjalnego profilu Vostok Europe, który ukazuje nową ekspozycję zegarków.

Jeśli dobrze się przyjrzycie to odnajdziecie na tej tablicy nasze podpisy- odCzasu doCzasu. Pozostawiliśmy nasz ślad na stoisku Vostok Europe:)

Obaku wśród wystawców BaselWorld 2017

Marka Obaku od kilku lat istnieje na naszym rynku i jest ciepło przyjmowana wśród klientów. Firma ta od kilku lat wystawia się w Bazylei. W 2017 zmienili swoje stoisko i tak samo jak zegarki, tak i espozycja jest zachowana w minimalistycznej stylistyce odwołującej się do natury

Poniżej krótki filmik o marce Obaku i jej nowym stoisku. Polecamy obejrzeć. My odwiedziliśmy ekspozycję i zrobiła na nas ogromne wrażenie. Doskonale odwzorowuje on filozofię jaką kieruje się marka w tworzeniu zegarków.