22 września 2017

MICHAEL KORS Nowości Jesień 2017

MICHAEL KORS – MODELE ZEGARKÓW NA JESIEŃ Luksusowe wykończenia, bogata kolorystyka, nowoczesne wzornictwo – to niezaprzeczalne atrybuty idealnej kolekcji zegarków na jesień 2017 roku, która wyznacza […]
12 września 2017

Regulamin Testu Wiedzy Junghans Form A

Regulamin konkursu „Zegarki Junghans Form A – Nowości 2017”   REGULAMIN KONKURSU I Postanowienia ogólne Niniejszy regulamin określa zasady i warunki uczestnictwa w konkursie „Zegarki Junghans […]
12 września 2017

Junghans Form A – Nowość.

Czas w nowej formie  Junghans wprowadza nową linię zegarków o nazwie FORM, która łączy klasyczną formę zegarka z nowoczesnym wzornictwem   Tworzenie własnego czasu Jeden zegarek […]
23 sierpnia 2017
Vostok Europe Energia 3

Vostok Europe Energia 3. Jeszcze bardziej „energetyczny” zegarek

Zegarki Vostok Europe charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, oraz wyróżniającą się na tle konkurencji stylistyką. Warto zwrócić uwagę, że czasomierze tej marki swoim wyglądem […]
20 sierpnia 2017
Zegarek na co dzień

Zegarek na co dzień, na święta i od czasu do czasu kupuj… w salonie odCzasu doCzasu

Nie tylko na świąteczne prezenty warto kupić dobry zegarek. Dziś chcemy naszych czytelników nakłonić i przekonać, zasugerować i wskazać dlaczego kupoować zegarek. Jaki ma on być i gdzie należy kupować zegarki. 
Dlaczego zegarkowy upominek jest najlepszy?
Zegarek kupuj w sprawdzonym, fachowym salonie!
Jak wybrać zegarek?
Dlaczego warto kupować zegarki markowe?

20 sierpnia 2017

Funkcje zegarka – o dodatkowym wyposażeniu i pojęciach związanych z zegarkami

W poniższym tekście prezentujemy opis funkcji zegarków, które posiadamy w swojej ofercie. Pojawi się też kilka ogólnych informacji o zegarkach i zegarach. Z tekstu dowiecie się czym jest zawór helowy, czym się różni chronograf od chronometru i dlaczego użytkownik zegarka z wiecznym kalendarzem musi co sto lat korygować wskazania.

 

19 sierpnia 2017

Niezwykły konkurs Oris i salonu odCzasu doCzasu

Firma Oris we współpracy z naszym salonem organizuje niezwykły Konkurs ORIS dla miłośników zegarków tej szwajcarskiej marki i chętnych do przeżycia lotniczych akrobacji wraz z Grupą […]
17 sierpnia 2017
Zegarki damskie - co kobiety i... mężczyźni wiedzieć powinni. Część 2

Zegarki damskie – co kobiety i mężczyźni wiedzieć powinni. Cz. 2

Temat kobiecego wyglądu okazał się bardziej obszerny niż się tego spodziewaliśmy. Jeden artykuł niestety nie wystarczył i stworzono następną część tekstu o kobietach sukcesu. Tym razem czasomierz zbadano pod aspektem technicznym i stricte biżuteryjnym.

2 sierpnia 2017
Zegarki damskie - co kobiety i... mężczyźni wiedzieć powinni. Część 1

Zegarek damski – co kobiety i… mężczyźni wiedzieć powinni. Część 1

Zegarki, biżuteria i samochody od lat są wyznacznikiem naszej pozycji społecznej. Piękny i szykowny czasomierz na ręku mężczyzny jest nieodzownym elementem wysoko postawionej osoby. 

Niesamowity rozwój zegarmistrzostwa spowodował że zegarki zdobywają coraz większą liczbę milośników.

4 lipca 2017
Tissot chronometrażystą Tour de Pologne 2017

Tissot Tour de Pologne 2017- Tissot chronometrażystą wyścigu

Chronometraż sportowy to wymóg niezbędny dla możliwości odbycia zawodów sportowych i okazja dla promocji zegarkowych producentów. Nie inaczej jest w trakcie kolarskich wyścigów, gdzie liczy się czas pokonania wyznaczonego dystansu, a w przypadku zawodów kończonych wspólnym finiszem kolejność na linii mety.

Na przełomie lipca i sierpnia odbędzie się nasza krajowa edycja jednego z najpopularniejszych wyścigów kolarskich na świecie. To 74. Tour de Pologne, podczas którego marka Tissot będzie odpowiadała za oficjalny pomiar czasu. 

18 czerwca 2017
Dzień z ekspertem SmartWatch

Dzień z ekspertem SmartWatch

Rynek Smartwatchy jest już coraz większy, przez co praktycznie każdy z Państwa słyszał o tym rodzaju czasomierzy, a wielu z Państwa pewnie rozważało zakup tego wyjątkowego urządzenia. Z pewnością również każdy kto rozważał jego kupno najpierw chciałby dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Będzie ku temu doskonała okazja w naszym salonie!!!
Pierwszego lipca każdy będzie miał unikalną okazję spotkać się z ekspertami Grupy Fossil - marek: Fossil, Michael Kors i Skagen, którzy odpowiedzą na każde pytanie dotyczące smart zegarków tych marek.

6 czerwca 2017
Polskie zegarki w natarciu

Polskie zegarki w natarciu

Redakcja działu Dobra firma - dodatku do Rzeczpospolitej na okazję przygotowywanego artykułu o polskich zegarkach Błonie, poprosiła nas o wypowiedź na temat sytuacji ogólnej na tym polu zegarkowego rynku. Artykuł „Polskie zegarki z tradycjami”, oraz nasza opinia została opublikowana w dodatku Dobra firma w dniu 5. czerwca 2017.

Jako, że opracowanie nie jest dostępne w sieci, a ufamy że nasz przekaz jest ważnym i może być ciekawym, to poniżej pozwalamy sobie opublikować treść wyrażonej przez nas opinii.
Zachęcamy do lektury!