Chat with us, powered by LiveChat
8 listopada 2019

Funkcje zegarka i jego budowa – o dodatkowym wyposażeniu i pojęciach związanych z zegarkami

W poniższym tekście prezentujemy opis funkcji zegarków, które posiadamy w swojej ofercie. Pojawi się też kilka ogólnych informacji o zegarkach i zegarach. Z tekstu dowiecie się czym jest zawór helowy, czym się różni chronograf od chronometru i dlaczego użytkownik zegarka z wiecznym kalendarzem musi co sto lat korygować wskazania.

 

9 maja 2019

Aikon Skeleton Black- Red Dot Design Awards po raz kolejny dla modelu marki Maurice Lacroix

Prestiżowy konkurs wzorniczy-RED DOT DESIGN AWARD Jedna z najważniejszych nagród przemysłu wzorniczego trafiła po raz kolejny do marki Marice Lacroix. Tym razem za zegarek Aikon Skeleton […]
15 listopada 2019
Jazztopad i zegarki Oris

Jazztopad 2019 i zegarki Oris

Od pięciu lat Oris Polska jest sponsorem Jazztopad Festival we Wrocławiu. I tym razem Oris będzie na festiwalu w Narodowym Forum Muzyki oraz w klubie festiwalowym Mleczarnia.
11 listopada 2019
Piękny i zagadkowy czarny onyks

Piękny i zagadkowy czarny onyks

Pochodzenie nazwy „onyks” wywodzi się z języka greckiego, gdzie „onix” oznacza pazur - co może nawiązywać do jego lekkiej przezroczystości lub podkreślając jego twardość i ostre krawędzie. Onyks występuje również w kolorze zielonym i białym. Czarny onyks nazywany był „paznokciem Afrodyty”.
7 listopada 2019

Czarna Kaśka jeszcze przed Czarnym Piątkiem… otwiera drzwi do rabatów!

Do zakupionego zegarka Czarna Kaśka oferujemy zakup drugiego produktu (zegarka lub innego z oferty naszego sklepu) ze specjalnym rabatem!
5 listopada 2019
MeisterSinger Poland Edition

Pamiętaj gdzie jest Twój dom! Zegarek MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019

Już wyglądem swoich zegarków, a w tym także sposobem realizacji wskazań, marka chce zwracać uwagę na to, co jest w życiu ważne. W swoim przesłaniu firma MeisterSinger informuje, że rezygnując ze wskazówki minutowej, jej zegarki akcentują upływ godzin – na pewno ważniejszych części każdego dnia i naszego życia.
3 listopada 2019

Bardzo duuuży zegar ścienny

Zegary mogą być doskonałą dekoracją pokoi mieszkalnych i miejsc pracy. Zegary są także istotnymi przedmiotami użytkowymi. To one pomagają nam utrzymać porządek dnia.
29 października 2019
Sturmanskie NE86-1855017H Mirosław Hermaszewski

Sturmanskie NE86-1855017H Mirosław Hermaszewski. Wizyta w Galerii Fotografii

Poprosiliśmy o wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jej efekty są widoczne na prezentowanych zdjęciach. Naszym zdaniem zegarek Sturmanskie NE86-1855017H Mirosław Hermaszewski prezentuje się fantastycznie!
27 października 2019
Książka o zegarach. Gustav Becker. Zegary 1847 – 1857

Książka o zegarach. Gustav Becker. Zegary 1847 – 1857

Mamy przyjemność ogłosić, że dziś możemy wziąć do ręki pierwszą książkę odnoszącej się do świebodzickiej firmy Gustav Becker – wskazaną tytułem opracowania: „Gustav Becker. Zegary 1847 – 1857”, napisaną przez pana Tomasza Malińskiego.
18 października 2019
Zegarki marki Orient

Orient. Specjalista od mechanicznych zegarków

Zegarkową markę Orient znają dziś doskonale zegarkomaniacy, oraz zainteresowani tematem potencjalni kupujący. Jej ciekawe kolekcje bez problemu znajdziemy na naszym krajowym rynku. Dotyczy to tak dużej […]
11 października 2019

Citizen. Wizyta w największej w świecie fabryce zegarkowych mechanizmów

W fabryce Saku należącej do firmy Miyota co sekundę z taśm produkcyjnych schodzi jedno kwarcowe wnętrze zegarka. Miyota jest znanym producentem mechanizmów w Grupie Citizen i jest ich dostawcą dla wielu znanych zegarkowych marek
6 października 2019

Sturmanskie Mirosław Hermaszewski Automatic Chronograph Limited Edition

Firma Szturnańskie/Sturmanskie postanowiła uczcić postać generała Mirosława Hermaszewskiego przygotowując specjalną limitowaną edycję zegarków sygnowanych nazwiskiem polskiego kosmonauty. Jest nim wyjątkowy lotniczy zegarek mechaniczny.
4 października 2019
Targi Goldexpo 2019

Polskie Targi Złotniczo Jubilerskie GOLDEXPO 2019. Gdzie są zegarki?

Także powodu małej zegarkowej reprezentacji na targach, chcemy docenić firmy i marki, z którymi współpracujemy i które na targach się prezentowały.