Chat with us, powered by LiveChat

Von Vogel – zegarkowe „Zrób to sam”

Zegarki marki Von Vogel oferowane są w częściach i przewidziane są do samodzielnego składania, czyli są stworzone w myśl sloganu: “zrób to sam”. Wydawać by się mogło, że tego rodzaju zajęcie to domena zegarmistrzów. Z zegarkami Von Vogel jest inaczej – to nie techniczny proces montażu jest wyzwaniem, a ważniejszym od niego jest wybór komponentów z szerokiej oferty producenta.

Indywidualna decyzja o stylistyce i kreacja swojego własnego czasomierza  z wielu wariantów gotowych zegarkowych elementów sprawia frajdę posiadaczom zegarków Von Vogel.

Oto, jaka jest marka Von Vogel i co zegarki tej duńskiej marki oferują!

Przedstawienie marki

Projektując w ciągu ostatnich 20 lat zegarki dla różnych marek modowych, zawsze uważałem, że noszenie własnych zegarków jest szczególnym przywilejem – mówi kreator marki Von Vogel – Christian Vogel.

Zadowolenie klientów i ich komplementy kierowane w stronę naszych produktów, w kreację których wkładamy wiele przemyśleń, czasu i energii, jest szczególnym uczuciem, którego chcemy doświadczać.

Zegarek jest bardzo osobistą rzeczą, czymś bardzo widocznym, noszonym codziennie. Dlatego chcieliśmy dać naszym klientom możliwość stworzenia własnego zegarka, w pełni dostosowanego do ich indywidualnego stylu życia i oczekiwań.

Wytworzone na zamówienie – Zrób to sam

Jest powszechnie wiadome, że tworzenie zegarków na zamówienie jest czasochłonnym i kosztownym procesem. My poprzez zegarki Von Vogel chcemy uczynić je przystępnym i szybkim, a co ważne możliwym bez umów, zaliczek i potwierdzeń. By sprostać takiemu wyzwaniu, musieliśmy spojrzeć na zegarki w zupełnie nowy, inny sposób. Wyzwania tego udało się podjąć i zrealizować dzięki personalizacji na ostatnim etapie zegarkowego procesu  – w sprzedaży detalicznej.

Dzieląc komponenty zegarka na 3 główne części, można teraz mieszać , wybierać i dopasowywać różne warianty każdej z tych 3 części wedle swoich własnych potrzeb. Kolorystyka tarczy , dodatkowe wskazania i sposób ich prezentacji, rodzaj i kolor paska, koszt zegarka – te elementy w zakresie możliwości marki Von Vogel zależą teraz od decyzji kupującego.

Co więcej, z zegarkami Von Vogel każdą część można zmienić kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Można wybierać od  czystej klasyki, poprzez zegarki vintage, do stylistyki sportowej. Dzięki takiemu spektrum oferty każdy będzie mógł posiadać zegarek przystępny cenowo, który będzie można dopasować na każdą okazję.

Nieograniczone możliwości

Duńskie wzornictwo jest nie tylko minimalistyczne. Jego wartość objawia się także przy okazji oceny funkcjonalności. Dzięki wyborowi wariantów dla trzech części zegarka jest teraz możliwość stworzenia własnego modelu, który w pełni odzwierciedla to, kim jest jego użytkownik. Można dopasować czasomierz na różne okazje, mimo że żyjąc cały czas zmieniamy swoje otoczenie.

Każda część jest dostępna w wielu różnych stylach, od minimalistycznego i klasycznego – także retro, po sportowy. Każdy projekt tarczy z szeregiem różnych wskazań dodatkowych – od prostych trzech wskazówek i datownika, do skomplikowanej struktury wskazań. Zgodnie z przekazem wszystkie elementy zegarka są ręcznie wykonane, a użyto dla nich najlepszych materiałów.

Zegarki Von Vogel dają swoim klientom możliwość własnej kreacji, skłaniają do zaangażowania, by każdy z nich mógł być dumnym z samodzielnie zaprojektowanego zegarka. By własny projekt noszony na nadgarstku sprawiał im radość każdego dnia.

Montaż zegarka przedstawiono na instruktażowej animacji

oferta elementów zegarków Von Vogel na stronie: https://odczasudoczasu.pl/b/zegarki-von-vogel/