Chat with us, powered by LiveChat

Maurice Lacroix Aikon Automatic. Zegarek casualowy czy garniturowy?

Już w pierwszych słowach możemy zasugerować, że zegarek garniturowy powinien mieć skórzany pasek, a casualowy może mieć metalową bransoletę.

Jaka w takim razie powinna być odpowiedź na zadane w tytule pytanie dotyczące konkretnej linii zegarków – Marice Lacroix Aikon Automatic?
Odpowiedź jest prosta: garniturowy i casualowy, bo te zegarki gwarantują możliwość szybkiej i prostej do wykonania zamiany: pasek – bransoleta.

Marice Lacroix Aikon Automatic

Wybierając zegarek, który chcemy kupić, lub wybrać na dany dzień z naszej własnej kolekcji, zastanawiamy się co w danym dniu będziemy robić.

O ile określimy przewidywany sposób spędzenia czasu, to dość łatwo będzie nam określić, czy powinniśmy założyć zegarek sportowy, casualowy, czy garniturowy.

Trudniej jest wtedy, gdy wybieramy się na kilka, lub więcej dni i nie chcemy zabierać całego arsenału naszych zegarków, a sytuacje w jakich będziemy mogli się znaleźć mogą być rożne.

Marice Lacroix Aikon Automatic

W ostatnich latach dość istotnym elementem są także letnie wysokie temperatury, które to wprowadzają dyskomfort użytkowania i szkodzą szczególnie zegarkowym skórzanym paskom.

Jeśli na te powyższe uwagi nałożymy jeszcze przekonanie, że elegancki zegarek musi posiadać skórzanym pasek, to w kwestii wyboru zegarka na różne okazje stajemy przed dość poważnym wyzwaniem.

Pewną drogą rozwiązującą wskazany problem może być wybór zegarka firmy Marice Lacroix z linii Aikon Automatic, dla których to modeli producent przewidział łatwą wymianę stalowej bransolety na pasek i odwrotnie.

Sposób zamiany przedstawiono na nagraniu:

Tego typu rozwiązania są coraz bardziej popularne w grupie zegarków modowych, ale dla prestiżowych producentów, przy wysokich wymogach co do dopasowania metalowej bransolety, a także skórzanego paska do koperty takich rozwiązań nie pojawiło się wiele.

Przygotowane rozwiązanie zapewnia, że taką zmianę może przeprowadzić każdy właściciel wskazanego zegarka marki Marice Lacroix.

Marice Lacroix Aikon Automatic

Co ważne, dopasowanie paska jak i bransolety jest tak perfekcyjne, że patrząc na zegarek podziwiające go osoby nie są w stanie odgadnąć takiej możliwości.

Polecamy zegarki marki Marice Lacroix Aikon Automatic

Władysław Meller