Zegar QlockTwo na kanale YouTube Szafirowe szkiełko

Kanał YouTube Szafirowe szkiełko, który prowadzi Perez, jest doskonale znany większości miłośników zegarków i bardzo przez nich lubiany. Co tydzień – w każdą niedzielę (bo Perez działa cały czas hobbystycznie) na jego kanale pojawia się nowa recenzja zegarka.
14. lipca pojawiła się jednak recenzja zegara, a nie zegarka.
To jest „Kosmos!” i to dotyczy recenzji, a nie tylko napisu na koszulce Pereza 🙂

Zegar QlockTwo w recenzji Pereza
Zegar QlockTwo w recenzji Pereza

Recenzja Pereza

Zegar jest na prawdę wyjątkowy – to QlockTwo piszący aktualne wskazanie czasu. Piszący słowami, a pojedyncze minuty wskazujący kropkami w narożnikach swojej tarczy.
Wszystkie te zawiłości doskonale wyjaśnia Perez w swojej video recenzji.

Zegar QlockTwo w recenzji Pereza
Zegar QlockTwo w recenzji Pereza

Autor podkreśla dekoracyjny charakter zegara. Do nowoczesnego mieszkania doskonale pasuje ten nowoczesny element jakim jest kwadratowy zegar. Jego powierzchnia może być wykonana z różnych materiałów i utrzymana w różnych: strukturze i kolorystyce.
Szeroka oferta zegarów w naszym salonie – zegary QlockTwo

Zachęcamy do zapoznania się z recenzją zegara QlockTwo.

Szafirowe szkiełko. Receznja zegara QlockTwo

Jak widać zegar bardzo przypadł do gustu Perezowi, bo wychwala go w każdym zdaniu i nienachlanie zachęca do zainteresowania się tymi wyrobami.

Zegar QlockTwo w recenzji Pereza
Zegar QlockTwo w recenzji Pereza

Co ciekawe w trakcie nagrania na zegarze pojawia się nastawiana godzina: „kwadrans po dwunastej” – pewnie Perez pracuje… nocami 🙂

Zegar QlockTwo w Złotych Tarasach

QlockTwo w Złotych Tarasach
QlockTwo w Złotych Tarasach

Bardzo ciekawym wariantem tego zegara jest przykładowo tarcza wykonana z zardzewiałej stali, przy czym w tej wersji tarcza jest na całej swej powierzchni skorodowana.
Taki właśnie zegar w wielkości 90 x 90 centymetrów od niedawna posiadamy w naszym salonie i prezentujemy go na specjalnie przygotowanym do tego miejscu.

To, czego Perez nie powiedział, to informacja, że polski język (o którym wspomniał) znajduje się w ofercie firmy ClockTwo od niedawna.
Polskojęzyczne wersje zegarów zdecydowanie podniosły atrakcyjność tego zegara na naszym lokalnym rynku.

QlockTwo w Złotych Tarasach
QlockTwo w Złotych Tarasach

Duży lightbox z zegarem QlockTwo znajduje się także na ścianie w okolicach naszego salonu w Złotych Tarasach. Obok zegara informacja z tytułem: „Czas opowiada najbardziej fascynujące historie”.

Zegar QlockTwo w ofercie salonu odCzasu doCzasu

Najładniejszy w ofercie!
Najładniejszy w ofercie!

Zegary QlockTwo doskonale będzie pasował do nowoczesnych, tak biurowych, jak i mieszkalnych wnętrz.
Zachęcamy do zainteresowania się ofertą zegarów QlockTwo, które to oferujemy też w naszym salonie i  w sklepie internetowym: Zegary QlockTwo

Władysław Meller