Ostatnie okrążenie. Likwidacja sklepu stacjonarnego odCzasu doCzasu!

Jesteśmy zmuszeni zakomunikować, że właśnie rozpoczęliśmy proces likwidacji naszego stacjonarnego sklepu odCzasu doCzasu. Kończy się nasza umowa najmu, a wobec zmian rynkowych nie zdecydowaliśmy się na podpisanie nowej umowy.

RABATY – WYPRZEDAŻ – RABATY – LIKWIDACJA – RABATY
Aktywizujemy się w sieci – zapraszamy do zakupów na www.odczasudoczasu.pl

Wyprzedaż całego asortymentu towarowego prowadzimy w salonie w Złotych Tarasach, ale wyższe rabaty – jeszcze niższe ceny oferujemy tylko w sklepie internetowym! www.odczasudoczasu.pl
Będziemy wyprzedawać także meble sklepowe.

Dlaczego kończymy działalność w sklepie stacjonarnym?

Przez ostatnie lata zmienia się struktura sprzedaży. Każdy z nas odwiedza „Żabki”, „Biedronki”, „Rossmany” i „Duglasy”, „Lubaszki” i „Grzybki” (w zależności od branży).
Część z nas wykonuje coraz więcej zakupów zdalnych.
Indywidualne sklepy, niezależnie od lokalizacji, poziomu oferty i jakości obsługi tracą swoją pozycje na rynku. Sieci „biorą wszystko!”.
Te zmiany dotyczą całego społeczeństwa. W Warszawie są one dzisiaj najbardziej widoczne. To dlatego zdecydowaliśmy się zlikwidować sklep stacjonarny.

Wyprzedajemy cały zgromadzony przez lata zapas towarowy. Z tego powodu oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty na wszystkie produkty w sklepie.

Już dziś przeceniliśmy towary o 30 – 40 – 50 procent

Ich liczba jest ograniczona. Większość z oferowanych wyrobów mamy w pojedynczych egzemplarzach.
Nie prowadzimy zakupów towarów. Produkt sprzedany nie będziemy już mogli więcej oferować. Nie będzie miał on jeszcze atrakcyjniejszej ceny.

Już teraz warto pomyśleć o zakupach świątecznych, bo taka okazja może już nigdy się nie pojawić.
Polecamy sklep internetowy, bo tam mamy lepsze ceny.
Oczywiście zapraszamy do odwiedzania naszego salonu w Złotych Tarasach. Każdy produkt można tam zobaczyć, sprawdzić, dowiedzieć się o szczegółach technicznych. jednak lepsze ceny oferujemy tylko w internecie.

Wszystkie oferowane wyroby są w stanie fabrycznym – nowym. Jeśli są jakiekolwiek wady wynikające z ich przechowywania, to jednoznacznie je zgłaszamy.
Zapraszamy do sklepu internetowego www.odczasudoczasu.pl

Nie „zabił nas Kornawirus”. Nie zabił – „ale mocno nas osłabił”. On spowodował, że musieliśmy złożyć pozew do sądu o ustalenie wysokości płaconego czynszu. Mamy nadzieję wygrać proces, bo inaczej zostaniemy „dobici”.

W pozwie zdeklarowaliśmy wysokość płaconego czynszu w zależności od wielkości sprzedaży w sklepie stacjonarnym. Z tego powodu wyższe rabaty na czas wyprzedaży, na „ostatnie okrążenie” sklepu stacjonarnego możemy zaoferować tylko w sklepie internetowym.
Zdecydowanie zachęcamy do zakupów – www.odczasudoczasu.pl

Władysław Meller