Przystanek: Zegarek „Stand for Ukraine”. Pomoc Ukrainie – to jest maraton

W ostatnich tygodniach na naszym rynku pojawił się zegarek litewskiej marki Vostok Europe dedykowany Ukrainie, wyprodukowany w celu zebrania pieniędzy na pomoc dla tego kraju.

Vostok Europe Stand for Ukraine, o numerze referencyjnym: 6S21-595C442-A – to nie jest przypadkowy zegarek w ofercie przypadkowej marki. Kierownictwo firmy Vostok Europe, której zegarki znaleźć można na rynkach całego świata jest wyczulone na wydarzenia do jakich dochodzi w naszym regionie. Jest to w pełni zrozumiałe, bo siedzibą firmy jest Wilno na Litwie.  

W kolekcji marki Vostok Europe jeszcze w ubiegłym roku pojawił się zegarek WEareONE, który został zaprojektowany samodzielnie przez społeczność miłośników marki Vostok Europe.
W tym roku tragiczna sytuacja jaką jest wojna, wymusiły by pojawił się wyrób, który potwierdza jedność marki Vostok Europe z wszystkimi miłośnikami zegarków. Jest nim model „Stand for Ukraine” o indywidualnej, okolicznościowej stylistyce, z kopertą z linii North Pole i wpisującym się w ideę: WEareONE.


To jest na pewno wyjątkowy zegarek, a dodatkowo wszystkie pozyskane ze sprzedaży pieniądze są przekazywane na pomoc Ukrainie walczącej o swoją wolność i niezależność.

Wszystkie, czyli cała uzyskana z zakupów poczynionych przez ostatecznych klientów sprzedaży kwota, jest przeznaczona na pomoc Ukrainie. W ten sposób Ukrainie pomagają osoby kupujące zegarek, ale także sklepy, dystrybutorzy i ich producent. Wskazane tu branżowe jednostki działają bez profitu.

Nasze serca są z ludźmi Ukrainy!

VEareONE

Razem do zwycięstwa!

Chwała Ukrainie!

Zakładając przekazanie Ukrainie pomocy w kwocie około 60 000 Euro, producent wykonał limitowaną do 200 sztuk serię zegarków, które w Polsce są sprzedawane w cenie 1 750 złotych.
 

W naszym sklepie posiadamy jeden egzemplarz tego wyjątkowego zegarka. Jest on oznaczony numerem kolejnym: 187/200.

Tak jak niezbędna jest szybka pomoc Ukrainie, tak zegarek powstał w tempie błyskawicznym.
Niniejszy materiał pozwalamy sobie zilustrować fotografiami wykonanymi przy produkcji tego niezwykłego zegarka.

Już dziś wiadomo, że pomoc Ukrainie, to jest „bieg maratoński”, a nie sprint. Potrzeba pomocy będzie na pewno trwała przez kolejne miesiące, a pewnie i lata.
Dedykowany Ukrainie zegarek marki Vostok Europe jest na tym dystansie pierwszym i mamy nadzieję nie ostatnim przykładem.
Warto, by potencjalne, kolejne zegarki w podobny sposób pomagały naszym sąsiadom.

Władysław Meller
na podstawie materiałów informacyjnych firmy Vostok Europe