1 2

Zegarki Calvin Klein

Calvin Klein to swego rodzaju „perła w koronie” dla portfolio szwajcarskiego koncernu Swatch Group. Znawcom branży mogłoby się wydawać, że modowa marka kłóci się z tradycyjnym szwajcarskim zegarmistrzostwem reprezentowanym, a nawet manifestowanym przez lidera szwajcarskiego przemysłu zegarkowego – Swatch Group.

Czy obecność marki Calvin Klein w towarzystwie takich marek jak: Breguet, Blancpain, Glashuette Orginal i tych lepiej znanych z naszego polskiego rynku: Omega, Longines, Rado, Certina może być w jakikolwiek sposób wytłumaczona?

W tym konsorcjum są oczywiście jeszcze marki: Swatch i Flik Flack, ale dla nich dla odmiany Calvin Klein jest trochę zbyt wysokim progiem!

Kolekcja marki Calvin Klein obejmuje następujące linie wzornicze zegarków i biżuterii: Accent, Alliance, Bare, Body, Bold, City, Classic, ClassIQUESdrift, Color, Control, Delight, Even, Formality, Future, Glam, Highline, Infinite, Impetuous, Lively, Microbelt, Minimal, Postminimal, Rise, Round, Senses, Sight, Simplicity, Snake, Stately, Step, Subtle, Supreme, Time

Sukces rynkowy marki Calvin Klein potwierdza, że dla doskonale znanej marki, przy dobrej wizji jej miejsca na rynku, wysokiej jakości produktu i odpowiednim marketingu, nawet takie wydawałoby się trudne do wypełnienia zadanie można z powodzeniem zrealizować.

Charakterystyka marki

Zegarki Calvin Klein to ponadczasowa elegancja i minimalizm – kwintesencja stylu amerykańskiej marki, kreatora najnowszych trendów, łączącego modę z nowoczesną prostotą.

Zegarki Calvin Klein, to szwajcarski produkt tradycyjnego zegarkowego konsorcjum. Dzięki temu obok nienagannej stylistyki i nowoczesnego wzornictwa, charakteryzują się wysoką jakością, precyzją wykonania i doborem doskonałych materiałów.

Męskie i damskie zegarki Calvin Klein

Modele męskie zegarków Calvin Klein zachwycając swoimi prostymi, klasycznymi liniami, urzekają doskonałym ogólnym wyrazem. To zegarki dla tych, którzy lubią produkt dopasowany do ich własnego, indywidualnie rozumianego piękna.

Zdecydowaną większość oferty stanowią modele damskie, dla których producent przewidział bardzo szeroką gamę produktów. Począwszy od klasycznych, lekko tradycyjnych modeli, poprzez najbardziej aktualne i poszukiwane na rynku wyroby do zegarków, które same odkrywając nowe możliwości, kształtują rynek i upodobania miłośników zegarków. Zegarki damskie Calvin Klein odznaczają się eleganckim stylem i stanowią modny dodatek do każdej stylizacji.

Stylistyka marki Calvin Klein

Tak męskie, jak i damskie zegarki Calvin Klein można zobaczyć na skórzanych paskach, czy metalowych bransoletach. Koperty i bransolety są oferowane w srebrzystej, złotawej, jak i mieszanej kolorystyce. Wodze fantazji projektanci firmy Calvin Klein popuszczają dla kolorystyki tarcz, ale nawet wtedy wyroby utrzymane są w granicach ogólno przyjętej elegancji.