Adriatica A8272.5263QF

Original price was: 780 zł.Current price is: 507 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Firma produkująca zegarki Adriatica należąca do grona szwajcarskich producentów czasomierzy, na rynku w Polsce jest uznanym wytwórcą. Jej oferowane w naszym sklepie czasomierze tworzą szeroką gamę rodzajową i stylistyczną wzorów, które skupione są w kilkunastu liniach wzorniczych. Noszą one następujące nazwy: Automatic, Aviation, Diving, Essence, Milano, Moonphase for Her, Moonphase for Him, Motion, Pairs, Passion, Portofino, Precious, Twin Premiere Vintage. Nazwa każdej z linii wzorniczych nawiązuje do jej stylistyki, lub dodatkowych wskazań czasomierza.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Prosty i klasyczny zegarek męski Adriatica A8272.5263QF  w którym zawarto to co najważniejsze. Dodatkowo zastosowanie połączenia kolorów wnosi powiew świeżości i pięknie komponuje się z nowoczesną oryginalnie ozdobioną tarczą.

Warto go mieć na nadgarstku…

Koperta zegarka Adriatica A8272.5263QF posiada szczelność 50 metrów (5atm.) szczelności o stylowej linii z nowocześnie zaprojektowanym bokiem od strony koronki. Z lunetą o ostrym rancie w kolorze żółtego złota, przez ten zabieg możliwe było obniżenie krawędzi szkła szafirowego. Tarcza w srebrnym kolorze wykończona ciekawie prezentującą się kratką to nawiązanie do najnowszych trendów, wskazówki i indeksy zabarwiono na złoty kolor współgrający z kolorem lunety i wstawką na stalowej bransolecie (możliwość skrócenia) Jedynym dodatkiem na tarczy jest klasyczne okno daty na godz. 3 przez zastosowanie kwarcowego mechanizmu ETA F06.

Nasza ocena…

Nowocześnie zaprojektowany męski zegarek o klasycznej charakterystyce i ponad czasowej urodzie taki właśnie jest model Adriatica A8272.5263QF to must have prawdziwego, nowoczesnego faceta.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Wskaźnik 24-godzinny, Wskaźnik dnia tygodnia

Szerokość koperty (mm)

44.0

Grubość koperty (mm)

11.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.