Vostok Europe ENERGIA NH35A-575O285

4 030 

Brak w magazynie

Vostok Europe Energia 3 NH35A-575O285 to zegarek o średnicy 48mm i wodoszczelności 30ATM. Koperta została wykonana z brązu. Obecnie bardzo często używa się tego materiału, ponieważ jest on bardzo charatkerystyczny w użytkowaniu. W trakcie użytkowania i noszenia go powierzchnia koperty będzie ulegała procesowi utlenianie się przez co będzie on pokrywał się patyną, czyli zielonkawym nalotem. Taki proces można bardzo łatwo cofnąć i przywrócić stan sprzed utlenienia. Proces ten będzie trwał bez przerwy, a dzięki temu, że jest to proces naturalny, każdy zegarek będzie pokrywał się patyną w inny sposób i w innym stopniu. Dzięki czemu nie tylko limitowana edycja do 3000 sztuk będzie świadczyła o jego unikalności, ale również jego patynowany kolor. Szkło mineralne utwardzane chroni szarą tarczę z zielonym wykończeniem kolorystycznym. Tarcza zegarka w kolorze brązowym doskonale komponuje się z kopertą z brązu. Na wskazówkach i indeksach umieszczono pojemniki wypełnione gazem Trytem. Jest to radioaktywny gaz, którego okres połowicznego rozpadu wynosi 12 lat. Oznacza to, że przez 12 lat gaz ten będzie świecił bez przerwy, następnie po 12 latach zacznie przygasać. Dzięki czemu zawsze w warunkach słabej widoczności będziemy w stanie odczytać poprawnie godzinę. Zegarek został wyposażony w automatyczny mechanizm NH35a japońskiej produkcji marki Seiko.

Vostok Europe Energia 3 to najnowsza, już 3, odsłona doskonale znanej na rynku linii Energia spod szyldu Vostok Europe. Kolekcja ta jak każda inna z wspomnianej marki swoją nazwę wzięła od wielkich osiągnięć radzieckiej techniki. Te modele wzięły swoją nazwę od największej radzieckiej rakiety nośnej, która była w stanie wynieść ładunek o masie 100 ton na orbitę okołoziemską.

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Brąz

Pasek

Skóra naturalna, Gumowy

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik, Limitowana edycja, Obrotowy pierścień nurkowy

Szerokość koperty (mm)

48.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Vostok Europe ENERGIA NH35A-575O285”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.