Błonie Super 5

770 

Brak w magazynie

Przez wiele dziesiątek ostatnich lat zegarkowa marka Błonie była jednoznacznie kojarzona z czasomierzami produkowanymi w Zakładach Mechaniczno-Precyzyjnych Mera Błonie na początku drugiej połowy poprzedniego wieku. Dziś, współczesna marka Błonie oferuje ciekawe mechaniczne zegarki z automatycznym naciągiem. Inspiracją do ich stylistyki jest spuścizna zakładów Mera Błonie, historia Polski, a także współczesne dzieje naszego kraju. Jej pierwszym wyprodukowanym czasomierzem był model inspirowany stylistyką posiadającego bogatą historię zegarka Zodiak, a ostatnim model  Dukat. W zakresie historii Polski producent przedstawił dwie linie będące uhonorowaniem polskich lotników. Pierwsza z nich nosi nazwę WX302 a druga BH300. Dodatkowe dwa specjalne modele, z których tylko jeden pojawił się w publicznej ofercie upamiętniały 100 lecie warszawskiego klubu – Legia Warszawa. Nawiązując do lokalizacji producenta w Błoniu, także współczesna firma posiada tam swoje biuro, oraz wspiera wybrane aktywności lokalnych władz. Obecnie dostępne wzory zegarków Błonie skupione są w następujących liniach wzorniczych: BH300, Dukat, Legia Warszawa. Zgodnie z przekazem twórców marki: „Błonie to odświeżona marka, która jest formą kultywowania polskiej tradycji zegarmistrzowskiej i przywróceniem do życia symbolu narodowego” Równocześnie celem producenta jest, by wszystkie wyroby marki zawierały w swojej stylistyce jak najwięcej historii i polskiego narodowego ducha. Każdy z zegarków Błonie przechodzi trzy etapową kontrolę jakości w czasie procesu produkcji. Dodatkowo każdy z zegarków jest indywidualnie sprawdzany w Polsce. Przy okazji tejże kontroli, poza weryfikacją poprawności wykonania elementów zewnętrznych, zegarmistrz reguluje także precyzję chodu każdego z czasomierzy.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Referencja Błonie Super 5  to zupełnie nowe spojrzenie projektantów z rodzimej firmy na nowoczesny męski zegarek. Zupełnie nowa koperta o masywniejszej niż w Zodiaku linii ma za zadanie „przygnać” do punktów sprzedaży młodych odbiorców – bo taka jest grupa docelowa. Ciekawe wzornictwo nowoczesne technologie przy zachowaniu powagi jakie jest częścią marki Błonie, zasługuje na uwagę i pokazuje że firma ta nie powiedziała ostatniego słowa. Mnogość wersji jest imponująca i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Warto go mieć na nadgarstku…

Nowoczesna i solidna koperta zegarka Błonie Super 5 posiada rozm. 43mm i szczelność na poziomie 50 metrów co pozwala na kontakt z wodą ( uwaga na skórzany pasek) Została wykonana ze stali wysokiej jakości w kolorze różowego złota pokrytej w technologii PVD. Zegarek posiada oznaczone godziny w postaci cyfr arabskich 12 i 6 oraz indeksy minutowe (namalowane) i sekundowe na wewnętrznym szarym pierścieniu co daje powiew świeżości i nowoczesności. Referencja ta otrzymała ciekawie rozwiązany datownik w postaci sumatorów po obu stronach tarczy na których z łatwością odczytamy datę oraz wskazanie aktualnego dnia tygodnia, co atrakcyjne w języku polskim. Całość zachowana jest w przyjaznej luksusowej kolorystyce różowego złota, rozświetlają ją wskazówki w tym samym odcieniu o zgrabnej sylwetce. Szkło mineralne o dobrych parametrach, doskonale przejrzyste i odporne na przypadkowe stłuczenie. Wewnątrz solidny i nowoczesny mechanizm TMI VH64. Zasilany pojedynczą baterią o żywotności ok. 2-3 lat, cechuje go duża dokładność. Całość podkreśla piękny czarny pasek ze skóry cielęcej z przeszyciem który nawiązuje do czarnej  tarczy.

Nasza ocena…

Błonie Super 5 to nowoczesny zegarek dedykowany młodym klientom. Pokazujący możliwości firmy oraz zaangażowanie w tworzenie własnych wizji, owocujących udanymi projektami. Oczywiście przemyca dna i wartości Błonie które są aktualne do dziś.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna pokryta powłoką IP

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Wskaźnik dnia tygodnia

Szerokość koperty (mm)

43.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.