Chopard Imperiale 388532-3002

Original price was: 30 460 zł.Current price is: 18 276 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Historia Chopard to połączenie dwóch wspaniałych tradycji rodzinnych – zegarmistrzowskiej i jubilerskiej, które przy zastosowaniu nowoczesnej strategii marketingowej i utrzymaniu wysokiego jakościowo standardu produkcji stało się kluczem do osiągnięcia sukcesu firmy. Najbardziej prestiżowe zegarmistrzostwo firmy Chopard reprezentowane jest przez wyroby sygnowane znakiem L.U.C.  Arcydzieło mikromechaniki jest tutaj łączone z najwyższym poziomem klasyki i elegancji. Zegarki biżuteryjne, do których należą także grupa ze swobodnie poruszającymi się brylantami – Happy Diamonds i Happy Sport, są najbardziej charakterystycznymi zegarkami damskimi. Marka Chopard jest także doskonale znana z linii produktów związanych ze słynnym wyścigiem starych samochodów – Mille Miglia, a cała linia zegarków nosi nazwę Classic Racing. Będąc sponsorem i chronometrażystą tej niezwykłej samochodowej imprezy Chopard tworzy dedykowane niej szeroko rozpoznawalne zegarki. W zegarkowym świecie Chopard należy do wąskiej grupy manufaktur – firm, które nie tylko produkują zegarki, ale także produkują zegarkowe mechanizmy. W swoich zakładach w Genewie i we Fleurier firma ta produkuje niezwykłe mechanizmy, które są używane tylko we własnych wyrobach marki. Zegarki L.U.C. Zegarki sygnowane znakiem L.U.C. to najwyższej klasy mechaniczne zegarmistrzostwo, które jest nagradzane na uznanych międzynarodowych konkursach. Zegarki z tej linii posiadają najbardziej wyszukane komplikacje konstrukcji mechanizmu. Mechanizmy oznaczone symbolem L.U.C. są doskonale znane w gronie producentów prestiżowych czasomierzy, a stosowany w nich mikrorotor jest ich charakterystycznym elementem. Zegarki biżuteryjne Biżuteryjne zegarki damskie noszą cechy charakterystyczne dla każdej linii wzorniczej. Najbardziej charakterystycznymi są na pewno linie Imperiale i Classic, ale zdecydowanie wyróżniają się linie Happy Diamonds i Happy Sport, w których zawarta jest niezwykła koncepcja tańczących brylantów. Umieszczone pomiędzy dwoma szafirowymi szkłami brylanty tańczą – kręcąc się i zmieniając swoją pozycję przy każdym ruchu nadgarstka. Zegarki Mille Miglia Od 1988 roku firma Chopard jest partnerem i chronometrażystą najsłynniejszego rajdu samochodowych oldtimerów – Mille Miglia. Z tego powodu w ofercie zegarków marki pojawiły się także zegarki dedykowane i biorące impuls z tego niezwykłego wydarzenia.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Niezwykle kobieca kolekcja Imperial olśniewa bogactwem i delikatnością swoich detali. Jest hołdem dla współczesnych cesarzowych, których szlachetne, majestatyczne piękno konkuruje jedynie z ich zwycięskim duchem. Hołd dla współczesnych twórców, wiedzy wynikającej z tradycji oraz pasji tworzenia wyjątkowych zegarków, charakteryzujących się unikatowym połączeniem najlepszych dostępnych materiałów. Imperiale to podróż do świata Chopard, pełen przegląd możliwości jakimi dysponuje i pokazanie wszystkim że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia projektantów. To wszystko znajdziemy między innymi w zegarku  Chopard Imperiale 388532-3002.

Warto go mieć na nadgarstku…

Połączenie piękna polerowanej stali z tarczą wykonana z masy perłowej, taki właśnie jest Chopard Imperiale 388532-3002 płaska i zwarta konstrukcja koperty w rozmiarze 29mm. Olśniewa blaskiem polerowanej stalowej lunety. Środek tarczy zegarka jest z jasnej masy perłowej  na której umieszczono delikatne, transparentne cyfry arabskie oraz indeksy w srebrnym kolorze pasującym do elementów koperty wykonanej z polerowanej stali najwyższej jakości , wskazówki poza oczywistą funkcja pełnia role ozdobną, maja witrażową konstrukcje wyłożone zostały masą świecącą. Wewnętrzna część tarczy otrzymała atrakcyjny wzór, po prawej stronie na wysokości godziny 3 znajdziemy praktyczny datownik z białym tłem. Cecha szczególna imperiale jest talowa bransoleta w specyficzny sposób łączona z kopertą. Podkreśla to prestiżowy charakter tej kolekcji i nie pozwala pomylić jej z żadną inną. Zegarek zasilany jest znakomitym szwajcarskim, kwarcowym mechanizmem sygnowanym swiss made co jest wisienką na torcie w tej propozycji.

Nasza ocena…

Chopard Imperiale 388532-3002 to dzieło sztuki, co ważne również w pełni funkcjonalny damski zegarek jest wyjątkowo lekki i sprawia że każdy zwróci na niego uwagę. Szwajcarskie zegarmistrzostwo które pod każdym względem zasługuje na uznanie.

 

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik,Tarcza zegarka wykonana z masy perłowej

Szerokość koperty (mm)

36.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.