Epos Emotion 3390.155.20.20.25

Original price was: 10 400 zł.Current price is: 6 760 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka Epos jest prężnie rozwijającą się marką zegarkową. W swojej ofercie posiadają bogatą kolekcje zegarków skierowanych dla mężczyzn i kobiet. Stosowane przez nich mechanizmy pochodzą od największego producenta mechanizmów na świecie firmy ETA. Dodatkowo w manufakturze marki mechanizmy są modyfikowane i dekorowane. Jedną z kolekcji jest kolekcja Emotion.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Epos 3390.155.20.20.25 z kolekcji Emotion charakteryzuje się mechanizmem typu skeleton. Zegarki skeleton z całym swoim wdziękiem odkrywają przed nami sekret działania mechanizmu, dzięki któremu czasomierz jest w stanie odmierzać upływający czas. Pod odpornym na wszelkie zarysowania szafirowym szkłem, możemy dostrzec wycięty cyferblat dzięki któremu mamy podgląd na pracujący mechanizm. Koperta w rozmiarze 41 mm została wykonana ze stali nierdzewnej 316L, a jej wielkość pozwoli nam na komfortowe użytkowanie. Rzymskie cyfry na minimalistycznym cyferblacie podkreślają wyjątkowość tego czasomierza, a widoczny mechanizm nadaje mu charakteru. Wodoszczelność tego klasyka wynosi 5 ATM/50 metrów. Zegarek został wyposażony w szwajcarski mechanizm z automatycznym naciągiem (automat) ETA 2892, który zapewni nam niezawodność i precyzję chodu.

Warto go mieć na nadgarstku

Zegarek Epos Emotion 3390.155.20.20.25 o odpowiednio dobranym rozmiarze koperty, czyli 41 mm jest wielkością optymalną dla klasycznego zegarka, która zapewni nam wygodę i komfort użytkowania. Ponadczasowe wzornictwo oraz zegarmistrzowska precyzja sprawiają, że mamy do czynienia z czasomierzem, który będzie nam służył przez wiele lat. Doskonały zegarek skeleton, który nawet w wymagającym towarzystwie będzie odbierany jako niepowtarzalny, funkcjonalny i czytelny.

Nasza ocena

Prosta konstrukcja zegarka Epos Emotion 3390.155.20.20.25
oraz klasyczny design powodują, że zegarek świetnie sprawdza się na spotkaniach biznesowych. Perfekcyjne wykonanie, dbałość o detale i sprawdzone mechanizmy, tak właśnie prezentują się zegarki marki Epos. Doskonały mechanizm z automatycznym naciągiem (automat) ETA 2892 gwarantuje nam niezawodność oraz dokładność chodu na odpowiednim poziomie.
Czarny, skórzany pasek podkreśla elegancki charakter zegarka oraz zapewnia nam komfort użytkowania.
Zegarek może być doskonałym prezentem zarówno dla kogoś bliskiego jak i dla nas samych. Zachwyca swoją prostotą, oryginalnością i klasyką.
Jeśli potrzebujesz wiernego towarzysza, który będzie perfekcyjnie odmierzał mijający czas, to bez wątpienia jest to czasomierz idealny dla Ciebie.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, opakowanie i wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

brak

Szerokość koperty (mm)

41.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.