Esprit ES1G110M0095

600 

Brak w magazynie

W naszym salonie zegarki Esprit mają swoją ugruntowaną pozycję i szerokie grono doceniających je klientów. Dotyczy to tak zegarków damskich biżuteryjnych i klasycznych, zegarków męskich sportowych i klasycznych, oraz zegarków dla dzieci.
Kolekcja zegarków marki Esprit zmienia się dość regularnie – zgodnie z wytycznymi zmian mody, ale najbardziej poszukiwane modele są zwykle kontynuowane w kolejnych sezonach marki.
Zegarki Esprit są modelami elektronicznymi, ze stalowymi kopertami i mineralnymi szkłami. W części damskich modeli znajdziemy dekoracje tarczy, czy koperty wykonane z użyciem kamieni dekoracyjnych – cyrkonii.
Musimy pamiętać, że o handlowym powodzeniu produktu, nie tylko w tej grupie potencjalnych konsumentów, decydują w największym stopniu atrakcyjność wzorów i nazwa wyrobu. W dłuższej perspektywie czasowej o utrzymaniu zdobytej pozycji decyduje także odpowiednia jakość techniczna wykonania (trwałość wyrobu), oraz organizacja serwisu producenta. Te dwa ostatnie aspekty działalności rynkowej firma Esprit traktuje profesjonalnie. charakteryzują się wysoką jakością wykonania, pewnością technicznych rozwiązań, odpowiednim dla klasy danego wyrobu doborem materiałów i zorganizowanym systemem serwisowym.

Warto go mieć na nadgarstku

Esprit ES1G110M0095 to zegarek o odpowiednio dobranym rozmiarze koperty, czyli 42 mm – jest wielkością optymalną dla klasycznego męskiego zegarka, który ma być idealnie dopasowany do naszego nadgarstka. Posiada mechanizm elektroniczny, kwarcowy, co jest jednoznaczne z wysoką precyzją jego działania.
Ten zegarek jest kwintesencją sportowej prostoty. Czarna tarcza i koperta idealnie uzupełniają się ze złotymi wskazówkami oraz bransoletą typu mesh. To wszystko składa się na męski, sportowy zegarek. Subtarcza na godzinie 12 to sekundnik stopera, na godzinie 3 datownik, ta na godzinie 6 minutnik stopera.
Szkło zegarka jest mineralne. Jego największą zaletą jest ewentualna prosta wymiana oraz dobre właściwości optyczne, przez co odczytanie aktualnej godziny z tarczy nie powinno stanowić problemu w żadnych warunkach.
Wyjątkowy kolor sprawia, że zegarek niezwykle przyciągają uwagę każdego oglądającego.
Klasa wodoszczelności pozwalająca na zachlapania podczas mycia rąk o poziomie 30 m/ 3 ATM, dająca gwarancję, że nie dojdzie do uszkodzenia mechanizmu przy przypadkowym kontakcie z wodą czy zakurzeniem.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Obok nienagannej stylistyki i nowoczesnego wzornictwa, zegarek charakteryzuje się wysoką jakością, precyzją działania i doborem doskonałych materiałów. Zegarek Esprit ES1G110M0095 jest idealnym zegarkiem dla osób lubiących zarówno styl sportowy, jak i klasyczny. Posiada piękną kopertę pasującą do większości ubrań z charakterystycznym uzupełnieniem w postaci delikatnej bransolety.
Prezentowany model idealnie sprawdzi się na co dzień oraz przy innych poważniejszych okazjach.
Ten subtelny, męski zegarek urzeka swoją prostotą. Pierwszoplanową rolę odgrywa oryginalna, nietypowa tarcza. Nawet logowanie producenta znajduje się na szkle, co daje ciekawy, trójwymiarowy efekt.

Nasza ocena

Zegarek Esprit ES1G110M0095 kusi klientów pięknymi zdobieniami, w których łączy się elegancja i niezaprzeczalny luksus.
Można zasugerować, że ES1G110M0095 to sportowy zegarek, który przez swoje zestawienie kolorystyczne pasuje także do niektórych półformalnych ubiorów. Spotkanie ze znajomymi? Odpowiedni. Wyjazd na Mazury? Odpowiedni. Niedzielny obiad z rodziną? Odpowiedni.
Zegarek może być doskonałym prezentem zarówno dla kogoś bliskiego jak i dla nas samych. Zachwyca swoją oryginalnością i klasyką. To czasomierze dla tych, którzy lubią produkt dopasowany do ich własnego, indywidualnie rozumianego piękna.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, opakowanie i wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Bransoleta

Stal szlachetna z PVD, typu mesh

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik, Stoper

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

11.5

Serwis

Autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.