Esprit ES1L060M0065

530 

Brak w magazynie

Marka Esprit, będąc kreatorem mody w dziedzinie ubiorów, także w dziale zegarków oferuje najbardziej aktualne, a często wręcz wyprzedzające trendy mody modele zegarków. Zegarki Esprit nie wywodzą się z tradycyjnego zegarmistrzostwa. Okazuje się, że w obecnych czasach rozpoznawalność marki oraz niebanalne wzornictwo i znana dla marki wysoka jakość wykonania. pozwalają osiągnąć zaufanie do ich zegarków jako produktu. Dzięki temu producenci modowi mają dobrą pozycję na rynku zegarków.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Elektroniczny, japoński mechanizm Miyota jest źródłem energii napędzającej aż sześć wskazówek: godzinową, minutową i sekundową oraz trzy na subtarczach.
Tarcza tego zegarka jest w kolorze żółtym; idealnie współgrająca z kolorem żółtego złota bransolety i koperty. Standardowe oznaczenie godzin na tarczy w przypadku tego modelu ustępuje miejsca wskazaniu 24-godzinnemu na jednym z totalizatorów. Dwa pozostałe są odpowiedzialne za wskazywanie dnia tygodnia i miesiąca. Zegarek posiada płaskie szkło mineralne oraz bransoletę o szerokości 12 mm w kolorze żółtego złota.
Posiada on szczelność 3 ATM, co zapewnia

bezpieczeństwo zegarka przy przypadkowym kontakcie z wodą.

Warto go mieć na nadgarstku

Ten subtelny, kobiecy zegarek urzeka swoją prostotą. Wskazówki godzinowa i minutowa są grube i wyraźnie widoczne, a brak oznaczeń godzinowych dookoła sprawia, że pierwszoplanową rolę odgrywają trzy totalizatory – w szczególności ten z systemem 24-godzinowego wskazania. Koperta i tarcza są w kolorze żółtego złota i zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Występujące tu zapięcie to pojedynczy motylek – popularny rodzaj zapięcia wybierany ze względu na wygodę i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Nasza ocena

Zaryzykujemy stwierdzenie, że ten damski zegarek sprawdzi się w każdej codziennej sytuacji. Niezależnie od tego, czy spotykasz się z przyjaciółmi, czy jesteś na obiedzie z rodziną w restauracji – bez zarzutów możemy go polecić – będzie świetnym wyborem.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik, Wskaźnik dnia tygodnia, Wskaźnik 24-godzinny

Szerokość koperty (mm)

34.0

Grubość koperty (mm)

9.0

Serwis

Autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.