Fossil BLACK CH2564

Original price was: 645 zł.Current price is: 419 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Fossil, oraz marka Fossil zrodzone zostały w myśl amerykańskiego „snu o bogactwie”. Stało się tak, kiedy to Kosta Kartsotis namówił swojego młodszego brata Toma do założenia firmy i rozpoczęcia importu na rynek amerykański niedrogich zegarków modowych produkowanych na Dalekim Wschodzie. W tamtym czasie Kosta Kartsotis był dyrektorem handlowym w firmie Sanger-Harris, a Tom Kartsotis byłym studentem Uniwersytetu Texas A & M z Dallas.

Założona w roku 1984 firma nosiła nazwę Overseas Products International. Pierwsza kolekcja zegarków Fossil były wykonywane w stylu retro, a w kolejnych latach oferta zegarków obejmowała szeroki zakres rodzajowy zegarków. Fossil posiada swoje własne zakłady produkcyjne w Chinach i Szwajcarii, oraz centra dystrybucji w Dallas w USA, w Niemczech w Europie i w Azji.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Fossil BLACK CH2564 to zegarek o specyficznej masywnej obudowie. Zawdzięcza to paskowi z podkładką który jest jak bransoleta. Pozwala to na użytkowanie przez osoby które maja problemy uczuleniowe. Ze względu na to że dekiel zegarka niema styczności ze skórą.

Warto go mieć na nadgarstku…

Koperta zegarka Fossil BLACK CH2564 to masywna stalowa konstrukcja z szerokimi uszami w rozm. 45 mm i szczelności 50 metrów. Na jej rogach nadrukowano wybrane oznaczenia minut w postaci cyfr 10,20,40,50 ma to pomagać w odczycie minut. Tarcza ma sny kolor na niej umiejscowiono liczniki stopera oraz wskaźnik 24 godzin. Ciekawym zabiegiem jest zastosowanie barwionego na błękitno szkła mineralnego co podkreśla indywidualny styl tej referencji. Wskazówki w jasnym kolorze są redukowane, co powoduje ciekawy wygląd w postaci okienek. Z boku umiejscowiono stalowe, solidne przyciski stopera i koronkę pasującą do całości. Pasek z podkładką ze skóry, w czarnym kolorze z dwoma nitami po każdej stronie dodaje sznytu. Zegarek ten zasila japoński mechanizm na baterię o żywotności ok 3 lat.

Nasza ocena…

Fossil BLACK CH2564 to zegarek dla Panów lubiących masywne modele o oryginalnej stylistyce. Dzięki paskowi jest on bardzo wygodny mimo sporych gabarytów.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik,Tachometr

Szerokość koperty (mm)

45.0

Grubość koperty (mm)

13.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.