FOSSIL CARLIE MINI ES4968

Original price was: 399 zł.Current price is: 219 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Fossil, oraz marka Fossil zrodzone zostały w myśl amerykańskiego „snu o bogactwie”. Stało się tak, kiedy to Kosta Kartsotis namówił swojego młodszego brata Toma do założenia firmy i rozpoczęcia importu na rynek amerykański niedrogich zegarków modowych produkowanych na Dalekim Wschodzie. W tamtym czasie Kosta Kartsotis był dyrektorem handlowym w firmie Sanger-Harris, a Tom Kartsotis byłym studentem Uniwersytetu Texas A & M z Dallas.

Założona w roku 1984 firma nosiła nazwę Overseas Products International. Pierwsza kolekcja zegarków Fossil były wykonywane w stylu retro, a w kolejnych latach oferta zegarków obejmowała szeroki zakres rodzajowy zegarków. Fossil posiada swoje własne zakłady produkcyjne w Chinach i Szwajcarii, oraz centra dystrybucji w Dallas w USA, w Niemczech w Europie i w Azji.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

FOSSIL CARLIE MINI ES4968 to mały, damski model który jest doskonały dodatkowej do ubraniu. Koperta jest pokryta warstwą w kolorem złota w technologii PVD. Na uwagę zwraca pasek z oryginalnem łączaniem z kopertą za pomocą wkrętów które spełniają rolę ozdobną.

Warto go mieć na nadgarstku…

FOSSIL CARLIE MINI ES4968 koperta w żółtym kolorze jest polerowana, tarcza w odcieniu fioletu z masy perłowej daje elegancki wygląd.  Indeksy i wskazówki są w kolorze koperty. Płaskie szkło mineralne dobrze pasuje do tej referencji i chroni przed przypadkowym zarysowaniem. Mechanizm japoński znany z dokładności, zasilany jest baterią przez co zegarek jest dokładny. Pasek jest delikatnie zwężany, wykonany ze skóry w brązowym kolorze.

Nasza ocena…

FOSSIL CARLIE MINI ES4968 jest to zegarek który będzie uroczym modelem do różnych wariantów ubrań. Niezależnie czy ma być to klasyczny strój czy sportowy weekendowy, zawsze będzie się dobrze prezentować.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Tarcza zegarka wykonana z masy perłowej

Szerokość koperty (mm)

28.0

Grubość koperty (mm)

7.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.