FOSSIL TAILOR ES4393

Original price was: 669 zł.Current price is: 368 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Fossil, oraz marka Fossil zrodzone zostały w myśl amerykańskiego „snu o bogactwie”. Stało się tak, kiedy to Kosta Kartsotis namówił swojego młodszego brata Toma do założenia firmy i rozpoczęcia importu na rynek amerykański niedrogich zegarków modowych produkowanych na Dalekim Wschodzie. W tamtym czasie Kosta Kartsotis był dyrektorem handlowym w firmie Sanger-Harris, a Tom Kartsotis byłym studentem Uniwersytetu Texas A & M z Dallas. Założona w roku 1984 firma nosiła nazwę Overseas Products International. Pierwsza kolekcja zegarków Fossil były wykonywane w stylu retro, a w kolejnych latach oferta zegarków obejmowała szeroki zakres rodzajowy zegarków. Fossil posiada swoje własne zakłady produkcyjne w Chinach i Szwajcarii, oraz centra dystrybucji w Dallas w USA, w Niemczech w Europie i w Azji.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

FOSSIL TAILOR ES4393 to damski, delikatny model, gdzie koperta wykonana została w kolorze różowego złota. Na uwagę zasługują półokrągłe uszy, oraz wygodny miękki pasek ze skóry w różowym kolorze. Jest to przykład idealnego zegarka łączącego wygląd z funkcjonalnością.

Warto go mieć na nadgarstku…

Mówiąc o funkcjonalności w modelu FOSSIL TAILOR ES4393 mamy na myśli funkcję rozbudowanego datownika przedstawionego za pomocą dwóch sub tarcz, podobnych do sumatorów stopera. Tarcza jest w białym kolorze z oryginalnym wzorem na zewnętrznej części. Wskazówki i indeksy są w kolorze różowego złota, pasującego do koperty. Luneta o wąskim profilu została ozdobiona kryształami Svarowskiego. Szkło mineralne o dobrych właściwościach, skutecznie chroni tarczę , pasek z miękkiej wygodnej skóry w kolorze cukierkowego różu podkreśla delikatny charakter zegarka. Mechanizm to sprawdzony moduł elektroniczny zasilany baterią o żywotności ok. 3 lat.

Nasza ocena…

FOSSIL TAILOR ES4393 jest propozycja dla młodych kobiet które cenią styl i odważne podejście do mody.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Kryształy Swarovskiego, Wskaźnik dnia tygodnia

Szerokość koperty (mm)

35.0

Grubość koperty (mm)

9.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.