Frederique Constant Classics Index Automatic FC-303LGS5B6

3 949 

Brak w magazynie

Frederique Constant Index Automatic FC-303LGS5B6 klasyczny męski zegarek mechaniczny z automatycznym naciągiem, szafirowym szkłem, koperta wykonana ze stali szlachetnej oraz pasek ze skóry cielęcej tworzą elegancki styl.

Datownik – wskazanie dnia miesiąca na tarczy zegarka. Zwykle jest realizowane cyfrowo – poprzez zmianę liczby w okienku tarczy, ale może być także analogowe – za pomocą wskazówki. Specjalną odmianą jest datownik panoramiczny, w którym wskazanie jest zrealizowane za pomocą dwóch dysków cyfrowych, dzięki czemu pole wskazań jest większe (wskazanie czytelniejsze).

Moduł E-STRAP- innowacyjne rozwiązanie opracowane przez markę Frederique Constant. Rozwiązanie to pozwala wzbogacić nasz zegarek o dodatkowe funkcje znane dotychczas z modeli Horological Smartwatch. Moduł ten został stworzony w specjalnej obudowie, którą zakładamy na pasek zegarka w miejscu łączenia paska z klamrą. E-strap jest ładowany za pomocą stacji dokującej dołączonej w zestawie. Funkcje jakie oferuje są następujące:

– śledzenie aktywności użytkownika

– monitoring snu i jego poszczególnych faz

– alarm aktywności fizycznej

– ładowana bateria

– tworzenie backup’u w chmurze i sprawdzanie realizacji celów zaplanowanych w aplikacji

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do każdego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Tworzenie klasycznych czasomierzy dla szerokiego grona odbiorców, a nie tylko dla wąskiej grupy koneserów, jest myślą przewodnią widoczną w zegarkach marki Frederique Constant, „Prestiżowe zegarki w dostępnych cenach” – to dewiza tej marki. Ta koncepcja wsparte jest wysoką jakością wykorzystywanych przy produkcji materiałów oraz pomysłowością i ciekawymi rozwiązaniami technicznymi.

Nie przypadkowo w ofercie marki znajdują się także produkty powiązane, czy to ze starymi samochodami, czy historycznymi łodziami motorowymi, których promocję wspiera ta genewska marka. Produkty Frederique Constant to składane ręcznie zegarki, a wśród nich trafić można także na takie, które wyposażone są we własne mechanizmy manufaktury. Manufakturowe modele marki Frederique Constant znane są wszystkim koneserom i kolekcjonerom prestiżowych zegarków

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna – egzotyczna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

10.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Funkcje

Datownik, Moduł E-Strap

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.