Gerlach Dywizjon 303

1 950 

Nowa wersja zegarka Dywizjon 303. Niższa cena dotyczyła poprzedniej wersji tego modelu.

Brak w magazynie

Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Gerlach Dywizjon 303 nosi nazwę dywizjonu lotnictwa myśliwskiego Polskich Sił Powietrznych w Wielkiej Brytanii. Ta wyjątkowa formacja lotnicza zasłynęła z męstwa i odwagi oraz wielu fantastycznych zwycięstw w czasie drugiej wojny światowej po stronie aliantów.

Warto go mieć na nadgarstku…

Zegarek Gerlach Dywizjon 303 to kolejny w rodzinie Gerlach Pilot. O znakomitej czytelności tarczy która jest biała i lakierowana przez co wygląda jak wykonana z porcelany. Kolejnym zabiegiem mającym na celu wzmocnienie czytelności są nakładane cyfry arabskie oraz barwione termicznie na niebiesko wskazówki o pięknym kształcie. Na zewnętrznej części umieszczono skale minutową która jest wąska i nie zaburza wizerunku minimalistycznego czasomierza. Koperta wykonana została ze szczotkowanej stali i ma rozmiar 43mm oraz szczelność 100 metrów przez co mamy do czynienia z masywnym aczkolwiek zgrabnym zegarkiem.  Po prawej stronie znajdziemy pasującą do całości radełkowaną dużą koronkę jak na zegarek typu pilot przystało. Za prawidłowość działania odpowiada mechanizm  Seiko/TMI NH35A znany z niezawodności. Ciekawie prezentuje się profilowane szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną, oraz solidny skórzany pasek w kolorze brązu.

Nasza ocena…

Gerlach Dywizjon 303 to zegarek który może mieć wiele zastosowań dna „pilota” sprawia czytelność, podobnie jak klasyczna linia koperty co może sprawdzić się w kombinacji ze strojem np. biznesowym. W przypadku tego modelu ogranicza nas praktycznie tylko wyobraźnia.
o tym zegarku przygotowaliśmy specjalną informację na naszej stronie internetowej.

Jest ona dostępna pod linkiem: https://odczasudoczasu.pl/2016/09/dywizjon-303-zegarek-od-g-gerlach/

O specjalnej edycji tegoż zegarka jest informacja w materiale: https://odczasudoczasu.pl/2016/10/g-gerlach-dywizjon-303-zegarek-dla-pilotow-wojska-polskiego/

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe, Szafirowe sferyczne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

brak

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.