Gerlach m/s Piłsudski c/s (centralna sekunda)

1 950 

Brak w magazynie

Gerlach m/s Piłsudski – zegarek mechaniczny z automatycznym naciągiem i centralną wskazówką sekundową. Dostępne do zamówienia mogą być również 2 pozostałe wersje. Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Atrakcyjna, renesansowa konstrukcja koperty z ustaloną na 100 metrów szczelnością, w połączeniu ze śnieżnobiałą tarczą wprowadza osobliwy bardzo elegancki klimat który może się podobać i podoba, nie tylko fanom marki Gerlach.
Na uwagę zasługuje lakierowana tarcza, która do złudzenia przypomina fakturą porcelanę. To ciekawe połączenie, bo nie zapominajmy że do czynienia mamy z zegarkiem o charakterze „pilot” , zegarek ten będzie świetnym wyborem dla osób którym zależy na czytelności, z racji wyraźnych arabskich cyfr oraz termicznie, efektownie barwionych wskazówek. Model ten posiada wygodną, charakterystyczną dla tego typu zegarków koronkę, która ułatwia regulację wskazań.  Z prawidłowe działanie wskazań, odpowiada mechanizm Seiko NH35, jest to mechanizm z automatycznym naciągiem i ok 40godz. rezerwą chodu. Dodatkowego eleganckiego sznytu dodaje wysokiej jakości pasek ze skóry cielęcej z białym przeszyciem .

Nasza ocena

Niewątpliwą zaleta tego zegarka jest prostota oraz czytelność. Sprawdzi się doskonale u osób ceniących podstawowe wskazania w zegarku analogowym, co w dzisiejszych czasach wcale nie jest oczywiste. Pod względem stylistycznym jest to projekt kompletny, poczynając od wyglądy tarczy przez rodzaj zastosowanego szkła kończąc na mechaniźmie.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, opakowanie i wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub faktura sprzedaży.

 

 

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Stoper

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

13.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.