Gerlach PZL P.24

1 850 

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Gerlach PZL P.24 to jeden z wielu „Pilotów” w kolekcji firmy G.Gerlach. Kontrastowy zespół wskazań – czarna tarcza i srebrzyste wskazówki zapewniają doskonałą czytelność. Jak wypada klasycznemu lotnikowi oznaczenia godzin są naniesione wyraźnymi cyframi arabskimi.

Warto go mieć na nadgarstku…

Klasyczny zegarek sportowy Gerlach PZL P.24, ukierunkowany na awiację, ale nadający się do używania w różnych, wymagających sytuacjach. Dzięki swojej konstrukcji i parametrom Gerlach PZL P.24 może być także określany jako: militarny, taktyczny. Doskonały do nieoficjalnego stroju casualowego, ale też typowego stroju sportowego. Czy może być lepszy niż ten zegarek przy używaniu dowolnego t-shirta? Tak latem jak i zimą ten zegarek doskonale uzupełni stylizację. Uniwersalna wielkość obudowy – koperty o średnicy 40 mm, wodoodporność 100 m, wypukłe szkiełko szafirowe pokryte powłoką antyrefleksyjną. Matowa, piaskowana koperta doskonale współgra z militarnym rodowodem. Gerlach PZL P.24 wyposażony został w mechanizm mechaniczny z automatycznym naciągiem sprężyny (automat, automatyczny), z możliwością ręcznego jej dokręcenia, stop sekunda i rezerwa chodu do 45 godzin. Samolot  P.24 był eksportową wersją samolotu P.11c – doskonałego przedwojennego polskiego myśliwca. Dostarczany był do Grecji, Rumunii, Turcji i Bułgarii udowodnił swoje doskonałe właściwości samolotu myśliwskiego. Bronił greckiego nieba w 1941 roku, w Rumunii był protoplastą ich  własnej konstrukcji – samolotu IAR80.

Nasza ocena…

Gerlach PZL P.24 to klasyczny model mechaniczny o ponad czasowej linii, wybierając tego typu zegarek mamy gwarancję że będzie on zawsze atrakcyjny i nie oprze się trendom, oraz chwilowym modom które dotyka również świat zegarków.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

brak

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.