Gerlach Sanatio

1 950 

Nowa wersja zegarka Dywizjon 303. Niższa cena dotyczyła poprzedniej wersji tego modelu.

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Gerlach Sanatio, to kolejna nowość na rok 2024 z serii zegarków o pomniejszonej kopercie – o które fani marki tak dopytywali. Zegarek ten będzie bardzo dobrym wyborem dla osoby poszukującej czytelnego modelu o klasycznej elegancji i rozsądnym rozmiarze koperty.

Warto go mieć na nadgarstku…

Zegarek Gerlach Sanatio to kolejny w rodzinie Gerlach model z serii codziennych. O znakomitej czytelności tarczy która jest biała i lakierowana przez co wygląda jak wykonana z porcelany. Kolejnym zabiegiem mającym na celu wzmocnienie czytelności są nakładane cyfry arabskie oraz barwione termicznie na niebiesko wskazówki o pięknym kształcie. Na zewnętrznej części umieszczono skale minutową która jest wąska i nie zaburza wizerunku minimalistycznego czasomierza. Koperta wykonana została ze szczotkowanej stali i ma rozmiar 39mm oraz szczelność 100 metrów przez co mamy do czynienia ze zgrabnym zegarkiem.  Po prawej stronie znajdziemy pasującą do całości radełkowaną koronkę która jest wygodna i podkreśla klasę zegarka. Za prawidłowość działania odpowiada mechanizm  Seiko/TMI NH36 znany z niezawodności. Ciekawie prezentuje się profilowane szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną, oraz solidny skórzany pasek w kolorze brązu.

Nasza ocena…

Sanatio to zegarek który jest przede wszystkim modelem klasycznym, casualowym, doskonale sprawdzającym się do mniej formalnej. męskiej stylizacji. Co nie oznacza ze będzie złym wyborem do eleganckiego garnituru.

 

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe, Szafirowe sferyczne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

brak

Szerokość koperty (mm)

39.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.