Longines Elegant L4.787.8.12.0

18 170 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Definicja elegancji – Longines Elegant L4.787.8.12.0
Od początku swojego istnienia Longines zawsze koncentrował się na elegancji. Tę wartość można odnaleźć nie tylko w ofercie marki, ale także w jej komunikacji, w jej słynnym dziś sloganie „Elegance is an attitude”. Nie jest więc niespodzianką premiera kolekcji Longines Elegant Collection, składającej się z modeli uosabiających klasyczne wzornictwo o gładkich liniach, typowych dla czasomierzy Longines. Zegarki dostępne w trzech rozmiarach wyposażono w mechanizmy automatyczne. Oferują szeroki wybór tarcz, z których każda stanowi indywidualną definicję elegancji.

Warto go mieć na nadgarstku…

Luksusowa 37 mm (3atm. 30 metrów szczelności) koperta modelu Longines Elegant L4.787.8.12.0 została wykonana z 18k. różowego złota. Prosta i smukła stylistyka sprzyja ubieraniu zegarka do eleganckich strojów. Tarcza biała matowa z indeksami w kolorze koperty oraz prostymi również złotymi wskazówkami i czarnym oznaczeniem minut pięknie kontrastują dając poczucie czytelności. Klasycznie datownik znalazł swoje miejsce na godzinie 3 oznaczony czarnym prostokątnym polem. Tarcza została zabezpieczona szafirowym szkłem z antyrefleksem które zamontowano również od strony dekla. Pasek z aligatora w czarnym kolorze z czarna nicią pięknie podkreśla prestiż koperty. Mechanizm to automatyczny zdobiony L888 z 64 godzinną rezerwą chodu, którego pracę możemy podziwiać od spodu przez szkło.

Nasza ocena…

Piękny, złoty, mechaniczny – Longines Elegant L4.787.8.12.0 to kwintesencja klasycznego szwajcarskiego zegarka o wspaniałych proporcjach i doskonałych materiałach. Dla wielbicieli prawdziwej elegancji i dobrego gustu.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Złoto 18ct

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

37.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.