Longines Heritage Diver L2.808.4.52.6

Original price was: 13 030 zł.Current price is: 9 121 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Longines Heritage Diver L2.808.4.52.6 jest kolejnym przykładem modelu, który mógł by być pierwowzorem dla wielu innych. Diver z funkcją zaawansowanego stopera o atrakcyjnej i odważnej kolorystyce to nawet dziś rzadkość. A pomyśleć że model ten swój początek miał w 1967 roku, innowacyjność to kolejna cecha Longinesa, o której trzeba wspomnieć.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Atrakcyjna, nurkowa koperta z dwoma przyciskami do obsługi chronografu, w rozmiarze 42 mm o szczelności 30 atm. (300 metrów) to standard w tego typu konstrukcjach. Tarcza, tak samo jak skala tachymetru. z dwoma asymetrycznymi sumatorami stopera w jasnym kolorze ładnie kontrastuje z czarnym matowym tłem. Za wskazania odpowiedzialne są srebrne wskazówki. Pomiędzy godziną 4 i 5 zegarka Longines Heritage Diver L2.808.4.52.6 znajdziemy okno datownika zaprojektowane w kolorze tarczy z jasną czcionką. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem tego zegarka jest czerwona, lakierowana, obrotowa luneta koperty która śmiało można powiedzieć jest jedyna w swoim rodzaju. Jako że mamy do czynienia z reedycją divera z 1967 roku, elementem retro nawiązującym do epoki jest bransoleta o specyficznym kształcie ogniw. Całość napędza mechanizm produkcji ETA o oznaczeniu wewnętrznym L688 wyposażony w koło kolumnowe ułatwiające obsługę stopera oraz mające na celu mniejsze zużycie podzespołu tego modułu.

Nasza ocena…

Longines Heritage Diver L2.808.4.52.6 to vintage, który dziś okazuje się na czasie, wszystkie właściwości zegarka sportowego doskonale zachowane w kopercie o rozsądnych rozmiarach.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper,Obrotowy pierścień nurkowy

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Bransoleta

Stal szlachetna

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.