Longines HydroConquest L3.688.4.53.6

3 910 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach:
Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Longines HydroConquest L3.688.4.53.6 to klasyczny, stalowy nurek, który jest uosobieniem sportowego ducha Longines. Najbardziej tradycyjna wersja kwarcowa, która jest atrakcyjna nie tylko ze względu na wygląd, ale również na cenę zjednuje od lat rzeszę zadowolonych nabywców.

Warto go mieć na nadgarstku…

Jest to najmniejsza wersja męskiego Hydroconquest w rozmiarze 39 mm o tradycyjnej dla tej kolekcji szczelności 300 metrów (30atm) oraz stalowym obrotowym pierścieniu nurkowym, to obietnica trwałości, którą widać gołym okiem. Zakręcana duża koronka modelu Longines HydroConquest L3.688.4.53.6 jest wygodna i dodatkowo zabudowana po bokach koperty co zabezpiecza ją przed przypadkowym uszkodzeniem. Tradycyjnie szafirowe szkło z antyrefleksem ułatwia odczyt wskazań zegarka. Które jest ułatwione dzięki czarnej tarczy ze szlifem słonecznym oraz naniesionym świecącym indeksom i znacznikom poszczególnych godzin. Dodatkowo producent w tej referencji przemycił czerwone elementy na podziałce minut, w ten sam sposób ożywił końcówkę wskazówki sekundowej. Model ten pięknie prezentuje się na solidnej stalowej, tradycyjnej bransolecie którą w łatwy sposób można dopasować. Kwarcowe, bateryjne serce czyli mechanizm oznaczony jako L263 bazowo ETA 955.412 wyposażono w system EOL informujący o słabej pojemności baterii.

Nasza ocena…

Tradycyjny model zegarka nurkowego, o mniejszych niż zwykle gabarytach. Longines HydroConquest L3.688.4.53.6 przypadnie do gustu wielbicielom głębin jak i Panom lubiącym sportowe modele o podwyższonej szczelności oraz tym, którym rozmiar przegubu nie pozwala na noszenie dużych modeli.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik, Obrotowy pierścień nurkowy

Szerokość koperty (mm)

39.0

Grubość koperty (mm)

19.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.