Maurice Lacroix AIKON Automatic AI6008-SS001-130-1

10 500 

Brak w magazynie

Firma Maurice Lacroix w roku 1990 stworzyła model który stał się wielkim hitem rynkowym i jej doskonale rozpoznawalnym zegarkowym wzorem, noszącym nazwę Calypso. Ten wyjątkowy czasomierz stał się ikoną stylistyki zegarkowej, dlatego marka Maurice Lacroix postanowiła po latach nawiązać do tamtej, niezwykłej koncepcji, poprzez dzisiejszą, wyjątkową kolekcję zegarków 0 nazwie Aikon. Zegarek z nowym, nowoczesnym wzornictwem z wysoką jakością wykonania i z wysokiej precyzji mechanizmami kwarcowymi i mechanicznymi podbił serca miłośników marki z Saignelegier. Kolekcja Aikon jest przeznaczona dla Pań i Panów. . Znajdziemy w niej różne wersje kolorystyczne tarcz i skórzanych pasków, a także kopert, wśród których znajdziemy nawet modele pozłacanymi metodą PVD elementami.
Po premierze zegarków z mechanizmami elektronicznymi, w ofercie marki pojawiły się także modele z mechanizmami mechanicznymi.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Maurice Lacroix Aikon AI6008-SS001-130-1 to model który na pewno wyróżnia się unikatową obudową. Ciekawy pierścień koperty jest wyjątkowy i nowoczesny, a wraz z łączeniem koperty z paskiem tworzy charakterystyczne dla tego modelu elementy. Kopertę wykonano ze stali szlachetnej, a pasek z naturalnej skóry cielęcej z przetłoczeniem stylizującym go na skórę krokodyla. Średnica koperty wynosi 42 milimetry. Posiada płaskie szafirowe szkło i wodoszczelność zwiększoną w porównaniu do modeli kwarcowych do 200 metrów.
Srebrzysta koperta i jasna tarcza połączone z wyrazistym, skórzanym, brązowym paskiem tworzą bardzo ciekawe wrażenie stylistyczne. Nakładane indeksy i wskazówki w kolorze srebrzystym nie zakłócają tego wyglądu.
Zegarek wyposażono w bardzo funkcjonalny i niezawodny szwajcarski mechanizm mechaniczny z datownikiem i naciągiem automatycznym naciągiem sprężyny (automat) Selita SW200.

Warto go mieć na nadgarstku

Dzięki unikatowej obudowie zegarek wyróżnia się na tle innych modeli marki. Nawet przy nietypowym połączeniu bransolety z obudową zegarek idealnie układa się na nadgarstku. Dzięki wysokiej wodoszczelności koperty – 200 metrów, zegarek umożliwia nawet pływanie, choć przy skórzanym pasku raczej nie należy tego robić regularnie. Wysoka szczelność na co dzień gwarantuje także odporność na trudne warunki użytkowania.
Srebrzysta kolorystyka tarczy i koperty zapewniają możliwość konfigurowania zegarka z wszelkiego rodzaju srebrzystymi elementami stroju.
Założony na nadgarstek zegarek sprawia swojemu właścicielowi przyjemność użytkowania i niesie satysfakcję z jego posiadania. Dzięki zastosowanemu mechanicznego mechanizmu z naciągiem automatycznym zegarek zdobył miano bardziej prestiżowego czasomierza w stosunku do modeli kwarcowych.

Nasza ocena

Jest to idealna oferta dla Panów, którzy które cenią sobie prestiż mechanicznego zegarka i lubią ich indywidualną stylistykę. Ten wygląd koperty i jej połączenia z bransoletą zapewniają, że podobnych tak wyrafinowanych elementów stylistycznych nie znajdą w żadnych innych modelach różnych marek.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Każdy z nich posiada gwarancję producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

200 m/ 20 ATM

Funkcje

Datownik, Zakręcana koronka

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.