Maurice Lacroix Eliros EL1094-SS002-450-1

3 990 

Brak w magazynie

Zegarki z linii damskiej Eliros charakteryzują się prostotą, elegancją i ponadczasowym wzornictwem. Kolekcja przeznaczona dla Pań posiada w ofercie modele na paskach skórzanych jak i bransoletach. Różne wersje kolorystyczne w tym również modele pozłacane w różowym pozłoceniu metodą PVD. Bogatsze wersje kolekcji Eliros zostały ozdobione w diamenty na tarczy i obudowie.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Maurice Lacroix Eliros EL1094-SS002-450-1 to zegarek posiadający stalową bransoletę. Średnica wykonanej ze stali szlachetnej koperty wynosi 30 milimetrów. Posiada ona szafirowe szkło i wodoszczelność określoną na 30 m.
Kolorystyka zegarka jest bardzo przyciągająca, granatowa tarcza  sprawia że model ten wyróżnia się zdecydowanie ta tle innych modeli. Nakładane indexy i wskazówki w kolorze srebrnym tworzą idealną całość. Dodatkowo granatowa tarcza ozdobiona została 8 diamentami.
Zegarek wyposażono w bardzo funkcjonalny i niezawodny Szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda z datownikiem na godzinie 3  z sygnalizacją końca użycia baterii.

Warto go mieć na nadgarstku…

Maurice Lacroix Eliros EL1094-SS002-450-1 to wersja z wygodną bransoletą którą można dowolnie skracać, przez co jej rozmiar będzie wygodnie dopasowany do każdego przegubu. Maurice Lacroix za honor przyjął sobie wygodę użytkowania swoich zegarków i ta referencja jest tego najlepszym przykładem.

Nasza ocena…

Maurice Lacroix Eliros EL1094-SS002-450-1, to przepiękny damski model który wprowadzi mnóstwo blasku, I przyozdobi swoją obecnością nie jedną kreację, piękny i zmysłowy oraz delikatny zarazem.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik, Diamenty na tarczy

Szerokość koperty (mm)

30.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Bransoleta

Stal szlachetna

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.