Maurice Lacroix Les Classiques LC6098-SS002-131-1

4 368 

Brak w magazynie

Jak sama nazwa wskazuje, Les Classiques to klasyczna, elegancka linia zegarków męskich. Czerpiąca z najlepszych wzorców i pokazująca klasę szwajcarskiego rzemiosła zegarmistrzowskiego. Proste linie przeplatają sie z krągłościami koperty oraz szkła. Piękne tarcze, oraz delikatność skórzanych pasków podkreślają dna Maurice Lacroix całość okraszona doskonałością szwajcarskich mechanizmów zasługuje na uznanie największych koneserów, i zegarkowych znawców.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Maurice Lacroix Les Classiques LC6098-SS002-131-1  to znakomity stalowy zegarek którego koperta posiada podstawową szczelność 3atm. 30 metrów

Koperta połączona została bransoletą o ciekawych ogniwach możliwość skrócenia) wysokiej jakości. Srebrną tarcze zdobią kontrastowe indeksy w kolorze różowego złota, podobnie jak wskazówki i okienko daty. Na godzinie 3. Klasyczną tarcze osłania wysokiej jakości szkło szafirowe z powłoka antyrefleksyjną. Wskazówki o klasycznej linii czytelnie wskazują właściwą godzinę, dzięki doskonałemu szwajcarskiemu mechanizmowi automatycznemu.

Warto go mieć na nadgarstku

Maurice Lacroix Les Classiques LC6098-SS002-131-1  to model z limitowanej linii oznacza to nie będzie on w stałej ofercie, jest to również gwarancją unikalności i niepowtarzalnego charakteru referencji.

Nasza ocena

Jest to idealna oferta dla Panów którzy lubią zegarki proste. Maurice Lacroix Les Classiques LC6098-SS002-131-1 jest czytelnym modelem, który zadowoli wielbicieli prostych, niewielkich zegarków z podstawowymi wskazaniami.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Tak, jak wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie tak i ten, jest fabrycznie nowy, posiada gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik,Limitowana edycja

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Maurice Lacroix Les Classiques LC6098-SS001-132-1