Maurice Lacroix Pontos S PT6008-SS002-330-1

Original price was: 15 440 zł.Current price is: 10 808 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Maurice Lacroix stworzył kolekcje Pontos dla połączenia tradycyjnego wzornictwa z nowoczesnością. Kolekcja posiada zegarki tylko mechaniczne, bez baterii. Z komplikacji możemy wyróżnić: podwójny kalendarz, rezerwę chodu lub chronograf. Kolekcja przeznaczona dla panów lubiących klasyczne modele w nowoczesnym wydaniu spełniające dodatkowo funkcje sportowego zegarka. W wersjach S zegarek spełnia wszystkie warunki rasowego zegarka nurkowego.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Maurice Lacroix Pontos S PT6008-SS002-330-1 to zegarek ze sportowej linii, która na stałe zagościła w portfolio marki i zdobyła rzeszę wielbicieli ze względu na swoją uniwersalność. W tym przypadku mamy do czynienia z czarną wersją zaopatrzoną w stalowe indeksy i wskazówki, datownik na godzinie 6. Za prawidłowość wskazań odpowiada sprawdzony szwajcarski mechanizm z automatycznym naciągiem dodatkowo z komplikacja chronographu. Szkło szafirowe dodatkowo wyposażone w powłokę antyrefleksyjną pomaga w użytkowaniu w słoneczne dni. Koperta o znanym kształcie  słynie z wygody, pomimo sporej grubości. Sporą zasługą komfortu, noszenia na nadgarstku tego modelu, jest zastosowanie wygodnej stalowej bransolety (możliwość skrócenia) Zegarek ten to wersja S czyli linia Pontos dodatkowo uszczelniona do wartości 200 metrów  i wyposażona w zakręcane przyciski oraz koronkę.

Warto go mieć na nadgarstku

Pontos, to uniwersalne rozwiązanie, które od lat urzeka możliwościami. Zegarek Maurice Lacroix Pontos S PT6008-SS002-330-1 to przedstawiciel sportowej linii, o pięknej tarczy która zachwyca czytelnością, dodatkowo wewnętrzny pierścień udekorowano za pomocą pogrubionego pola pierwszych 15-tu minut. Wysokiej klasy mechanizm automatyczny ze stoperem możemy podziwiać przez przeszklony dekiel co dodatkowo podnosi prestiż urządzenia. Model ten, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli w całej kolekcji. Świetnie sprawdzi się jako zegarek na codzień.

Nasza ocena

Propozycja modelu Maurice Lacroix Pontos S PT6008-SS002-330-1 skierowana jest dla panów którzy szukają zegarka z nowoczesnym disignem, nowoczesnym stylem i funkcjonalnością. Idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji również jako kompan do uprawiania sportów. Przede wszystkim należy pamiętać o możliwości nurkowania w nim.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Każdy z nich posiada gwarancję producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

200 m/ 20 ATM

Funkcje

Datownik, Stoper, Zakręcana koronka

Szerokość koperty (mm)

43.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.