Oris Aquis DATE CALIBRE 400 MANUFACTURE 01 400 7763 4135-07 4 24 74EB

12 890 

Brak w magazynie

Zegarki Oris produkowane są w Hoelstein od roku 1904, kiedy to powstała firma Oris. Aktualne motto przyświecające aktywnością firmy Oris brzmi: „Go your own way” (podążaj swoją własną drogą).
Jeszcze do niedawno królowało hasło „Prawdziwe zegarki dla prawdziwych ludzi”, które było, przyjętym przez całą branżę zegarkową w Szwajcarii wskazaniem na zegarki oryginalne. Dla tej znanej z produkcji doskonałych czasomierzy przedstawione powyżej hasła są potwierdzeniem ukierunkowania marki, jako producenta zegarków dedykowanych dla rożnych grup potencjalnych klientów. Kolekcję swoich zegarków, ta marka z kraju Helwetów dzieli na cztery różne światy – awiacji, sportów wodnych, sportów motorowych i kultury. Cechą charakterystyczną i dobrze rozpoznawalną wszystkich modeli zegarków marki Oris jest czerwony kolor wahnika automatycznego naciągu sprężyny, który w większości modeli jest widoczny przez transparentny dekiel zegarka.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek mechaniczny z automatycznym naciągiem (trzy wskazówki), dzięki któremu precyzyjnie odmierzymy upływ czasu.
Datownik umieszczono na godzinie szóstej.
Ceramiczny, obrotowy pierścień nurkowy ze skalą minutową.
Koperta została wykonana ze stali szlachetnej (316L).
Tarcze chroni szkło szafirowe z antyrefleksem.
Całość wykończono czarnym, gumowym paskiem sygnowanym logiem marki.
Wodoszczelność sięga poziomu 300m (30 ATM), co daje nam gwarancję, że mechanizm nie ulegnie żadnej usterce podczas profesjonalnego uprawiania sportów wodnych.

Warto go mieć na nadgarstku

Oris Aquis DATE CALIBRE 400 MANUFACTURE 01 400 7763 4135-07 4 24 74EB to z pewnością wyjątkowa propozycja od marki ORIS z myślą o mężczyznach, którzy cenią sobie kunszt firmy a za razem są miłośnikami nurkowania. Zegarek pracuje w oparciu o manufakturowy mechanizm kaliber 400, którego rezerwa chodu sięga aż 120 godzin. W zegarku po przez zastosowanie kontrastowej kolorystyki tarczy, czytelność jest na najwyższym poziomie. Model wyposażono również w datownik na godzinie szóstej co daje użytkownikowi pełną wygodę w odczytaniu bieżącej daty. Wskazówki zostały wypełnione świecącą w ciemnościach masą Super LumiNova.
Nie możemy tutaj zapomnieć również o wodoszczelności na poziomie 300m (30 ATM) – dzięki której posiadacz zegarka nie powinien martwić się o uszkodzenie mechanizmu przy zanurzeniu. Dodatkową szczelność zapewnia nam zakręcony, przeszklony dekiel i zakręcana koronka.

Nasza ocena

Oris Aquis DATE CALIBRE 400 MANUFACTURE 01 400 7763 4135-07 4 24 74EB to idealna propozycja dla mężczyzn, którzy potrzebują dokładnego, nurkowego zegarka. Jest to wyśmienity model z doprecyzowanymi aspektami wizualnymi jak i mechanicznymi. Nowy manufakturowy mechanizm kalibru 400 zapewnia nam aż 120 godzinną rezerwę nieustannej pracy, a wysoka wodoszczelność sprawia, że nie ma lepszego zegarka, który może trafić na nadgarstku pod wodę. Oris Aquis DATE CALIBRE 400 MANUFACTURE 01 400 7763 4135-07 4 24 74EB to również świetny pomysł na prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Gumowy

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik, Mechanizm manufakturowy, Obrotowy pierścień nurkowy wykonany z ceramiki, Zakręcana koronka

Szerokość koperty (mm)

43.5

Grubość koperty (mm)

12.5

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.