Oris Artelier Calibre 111 111 111 7700 4063 LS

Original price was: 28 590 zł.Current price is: 18 300 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Oris produkowane są w Hoelstein od roku 1904, kiedy to powstała firma Oris. Aktualne motto przyświecające aktywnością firmy Oris brzmi: „Go your own way” (podążaj swoją własną drogą).
Jeszcze do niedawno królowało hasło „Prawdziwe zegarki dla prawdziwych ludzi”, które było, przyjętym przez całą branżę zegarkową w Szwajcarii wskazaniem na zegarki oryginalne.
Dla tej znanej z produkcji doskonałych czasomierzy przedstawione powyżej hasła są potwierdzeniem ukierunkowania marki, jako producenta zegarków dedykowanych dla rożnych grup potencjalnych klientów.
Kolekcję swoich zegarków, ta marka z kraju Helwetów dzieli na cztery różne światy – awiacji, sportów wodnych, sportów motorowych i kultury.
Cechą charakterystyczną i dobrze rozpoznawalną
wszystkich modeli zegarków marki Oris jest czerwony
kolor wahnika automatycznego naciągu sprężyny,
który w większości modeli jest widoczny przez
transparentny dekiel zegarka.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek mechaniczny z automatycznym naciągiem (cztery wskazówki), dzięki któremu precyzyjnie odmierzymy upływ czasu.
Datownik umieszczono na indeksie godziny dziewiątej.
Model ten posiada wskaźnik rezerwy chodu, który odnajdziemy w górnej części tarczy.
Koperta została wykonana ze stali szlachetnej (316L).
Tarcze chroni szkło szafirowe z antyrefleksem.
Całość wykończono
czarnym, skórzanym paskiem.
Wodoszczelność sięga poziomu 30m (3 ATM), co daje nam gwarancję, że mechanizm nie ulegnie żadnej usterce podczas przypadkowego zanurzenia lub zakurzenia.

Warto go mieć na nadgarstku

Oris Artelier Calibre 111 111 111 7700 4063 LS to z pewnością kolejna wyjątkowa propozycja od marki ORIS, który sprawdzi się z pewnością na co dzień i przy poważniejszych okazjach.
Zegarek pracuje w oparciu o manufakturowy mechanizm kalibru 111, którego rezerwa chodu sięga aż 248 godzin. W zegarku po przez zastosowanie kontrastowej kolorystyki tarczy, czytelność jest na najwyższym poziomie. Datownik w tym modelu odnajdziemy na godzinie dziewiątej. Natomiast jeżeli chodzi o wskaźnik rezerwy chodu, został on umiejscowiony w górnej części tarczy pomiędzy godziną pierwszą a piątą.
Na osobnej subtarczy znajdziemy małą sekundę ze skalą sekundową.

Nie możemy tutaj zapomnieć również o wodoszczelności na poziomie 30m (3 ATM) – dzięki której posiadacz zegarka nie powinien martwić się o uszkodzenie mechanizmu przy przypadkowym kontakcie z wodą czy zakurzeniem.

Nasza ocena

Oris Artelier Calibre 111 111 111 7700 4063 LS to idealna propozycja dla mężczyzn, którzy potrzebują dokładnego zegarka. Jest to wyśmienity model z doprecyzowanymi aspektami wizualnymi jak i mechanicznymi, który sprawdzi się na co dzień i przy poważniejszych okazjach. Oris Artelier Calibre 111 111 111 7700 4063 LS to również świetny pomysł na prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik,Mechanizm manufakturowy,Wskaźnik rezerwy chodu

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.