Maurice Lacroix Pontos RESERVE DE MARCHE PT6168-SS001-331-1

8 330 

Brak w magazynie

Maurice Lacroix stworzył kolekcje Pontos dla połączenia  tradycyjnego wzornictwa z nowoczesnością. Kolekcja posiada zegarki tylko mechaniczne, bez baterii. Z komplikacji możemy wyróżnić: podwójny kalendarz, rezerwę chodu lub chronograf. Kolekcja przeznaczona dla panów lubiących klasyczne modele w nowoczesnym wydaniu spełniające dodatkowo funkcje sportowego zegarka.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Maurice Lacroix Pontos RESERVE DE MARCHE PT6168-SS001-331-1 to jeden z bardziej eleganckich zegarków tej sportowej linii, klasyczna czarna  tarcza ze szlifem słonecznym została tak zaprojektowana by uwydatnić komplikację rezerwy chodu. W lewym dolnym rogu zastosowano zabieg który spowodował efekt 3D i podkreślił jej istotę w tej referencji.

Warto go mieć na nadgarstku…

Maurice Lacroix Pontos RESERVE DE MARCHE PT6168-SS001-331-1posiada srebrne nakładane indeksy, oraz wskazówki w tym samym kolorze. Pole datownika podobnie jak rezerwy chodu zostało zmyślnie przedstawione i podkreślone. Koperta wykonana w stali wysokiej jakości na wysoki połysk prezentuje piękno tego modelu i we wspaniały sposób komponuje się z tarczą. Zegarek posiada szczelność ustaloną na 50 metrów a rozmiar koperty to 40mm. Zastosowany mechanizm o automatycznym naciągu sprężyny gwarantuje wygodę oraz odpowiedni prestiż. Model ten to wersja na wygodnym czarnym pasku ze skóry cielęcej, który wprowadza lekkość w odróżnieniu do referencji ze stalową bransoletą.

Nasza ocena…

Propozycja modelu Maurice Lacroix Pontos RESERVE DE MARCHE PT6168-SS001-331-1 skierowana jest dla panów którzy lubią eleganckie dodatki, które dzięki funkcjom przynoszą komfort każdego dnia.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna – egzotyczna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik,Wskaźnik rezerwy chodu

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/platne/serwer156344/public_html/odczasudoczasu.pl/wp-content/plugins/code-snippets/php/snippet-ops.php(582) : eval()'d code on line 7