Oris Chronoris 672 7564 4154 LS

Original price was: 11 490 zł.Current price is: 7 468 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Oris produkowane są w Hoelstein od roku 1904, kiedy to powstała firma Oris. Aktualne motto przyświecające aktywnością firmy Oris brzmi: „Go your own way” (podążaj swoją własną drogą).
Jeszcze do niedawno królowało hasło „Prawdziwe zegarki dla prawdziwych ludzi”, które było, przyjętym przez całą branżę zegarkową w Szwajcarii wskazaniem na zegarki oryginalne.
Dla tej znanej z produkcji doskonałych czasomierzy przedstawione powyżej hasła są potwierdzeniem ukierunkowania marki, jako producenta zegarków dedykowanych dla rożnych grup potencjalnych klientów.
Kolekcję swoich zegarków, ta marka z kraju Helwetów dzieli na cztery różne światy – awiacji, sportów wodnych, sportów motorowych i kultury.
Cechą charakterystyczną i dobrze rozpoznawalną
wszystkich modeli zegarków marki Oris jest czerwony
kolor wahnika automatycznego naciągu sprężyny,
który w większości modeli jest widoczny przez
transparentny dekiel zegarka.

Warto go mieć na nadgarstku

Zegarek mechaniczny z automatycznym naciągiem (cztery wskazówki), dzięki któremu precyzyjnie odmierzymy upływ czasu.
Datownik umieszczono na godzinie szóstej.
Skala tachometru znajduje się w wewnętrznej części pierścienia.
System „Quick-Lock”, który zabezpiecza dodatkowo koronkę.
Zegarek wyposażono w funkcję stopera.
Koperta została wykonana ze stali szlachetnej (316L).
Tarcze chroni szkło szafirowe z antyrefleksem.
Całość wykończono czarno-pomarańczowym, skórzanym paskiem.
Wodoszczelność sięga poziomu 50m (5 ATM), co daje nam gwarancję, że mechanizm nie ulegnie żadnej usterce przy zanurzeniu.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Oris Chronoris 672 7564 4154 LS to z pewnością wyjątkowa propozycja od marki ORIS z myślą o mężczyznach, którzy cenią sobie kunszt firmy a za razem są miłośnikami szybkiej jazdy i sportowych zegarków. Chronoris łączy styl oryginału z 1970 roku z najnowszymi osiągnięciami w technologii High-Mech. Podkreśla to dodatkowy licznik minut umieszczony na godzinie 12, skalę tachometru na wewnętrznym pierścieniu tarczy oraz system Quick Lock, który zabezpiecza koronkę.
Oris Chronoris 672 7564 4154 LS pracuje w oparciu o manufakturowy mechanizm Oris 672, którego rezerwa chodu sięga 48 godzin. W zegarku po przez zastosowanie kontrastowej kolorystyki tarczy, czytelność jest na najwyższym poziomie. Model wyposażono również w datownik na godzinie szóstej co daje użytkownikowi pełną wygodę w odczytaniu bieżącej daty. Wskazówki zostały wypełnione świecącą w ciemnościach masą Super LumiNova.
Znajdziemy w tym zegarku również funkcję stopera, a na godzinie dwunastej znajdziemy subtarczę w skali minutowej. W wewnętrznej części pierścienia również odnajdziemy skalę tachometru. Nie możemy zapomnieć o wodoszczelności, która sięga poziomu 50m (5 ATM), co daje nam gwarancję, że mechanizm nie ulegnie żadnej usterce przy zanurzeniu.

Nasza ocena

Oris Chronoris 672 7564 4154 LS to idealna propozycja dla mężczyzn, którzy potrzebują dokładnego, sportowego zegarka. Jest to wyśmienity model z doprecyzowanymi aspektami wizualnymi jak i mechanicznymi. Manufakturowy mechanizm ORIS 672 zapewnia nam aż 48 godzinną rezerwę nieustannej pracy. Jest to również świetny pomysł na prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna – egzotyczna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.