Sturmanskie Arctic 2431/6821341

Original price was: 1 390 zł.Current price is: 1 251 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Sturmanskie (czy też Szturmańskie) zawsze wyglądają pięknie….wychylając się z za mankietu koszuli, czy rękawa marynarki. Dotyczy to wszystkich modeli czasomierzy tej marki, niezależnie od tego, czy koperta jest wykonana w wersji srebrzystą, czy złoconej. Niezależnie od tego jaki zegarek pokazuje firma Szturmańskie każdy i tak ma na myśli zegarki dla pilotów. Ta zasada wynika także z jednoznacznych skojarzeń z zegarkiem Jurija Gagarina.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Sturmanskie Arctic 2431/6821341 wizualnie oparty jest na modelu Gagarin (koperta, styl tarczy) atrakcyjne casualowo-vitagowe wzornictwo z którego znany jest rosyjski producent urzeka delikatnością i dbałością o szczegóły, dodatkowo rozwiązanie wskazań tarczy może być zachętom do kupna tego klasycznego zegarka z nutką survivalowego stylu.

Warto go mieć na nadgarstku…

Znana i lubiana linia stalowej koperty w rozmiarze 42mm o klasie szczelności 30 metrów (3atm.) skrywa czarną tarcze z 24 godzinnym rozmieszczeniem oznaczeń czasu, za pomocą, jasnej fluorescencyjnej farby, która dobrze oddaje światło w ciemności. Tą samą substancją pokryto wskazówki godzinową i minutową, zaś cienka wskazówka sekund została pomalowana na pomarańczowo co pięknie kontrastuje z czarnym tłem tarczy. Producent postanowił zastosować kolejne odniesienie do stylu retro w postaci hesalitowego ( pleksi ) szkła o profilowanej linii ( w razie zarysowania, pęknięcia ) istnieje możliwość wymiany. Pasek ze skóry cielęcej o dużej wytrzymałości jest w czarnym kolorze i posiada atrakcyjne przeszycie które daje całości pazur. Za prawidłowe działanie Sturmanskie Arctic 2431/6821341 odpowiada automatyczny mechanizm ze stajni Vostok kaliber 2431 znany z innych referencji producenta.

Nasza ocena…

Sturmanskie Arctic 2431/6821341, klasyczny zegarek w stylu „Szturmana” o zabarwieniu militarno – wyprawowym, dobry pomysł dla entuzjasty tego typu stylu i osób lubiących wskazania 24 godzinne na tarczy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Funkcje

Wskaźnik 24-godzinny

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

13.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.